14. oktoobril sai Haabneeme Koolis hoo sisse järjekordne Viimsi mälumänguhooaeg. Pidades oluliseks korraldajate, mängijate ja koolipere tervist, siis oli vallavalitsuse poolt tagatud kõigile võistkondadele puhastusvahendid ja iga mängija sai endale Viimsi valla sümboolikaga korduvkasutatava kaitsemaski.     

Hooaja esimene mäng algas üpriski tavapäraselt, kus tiitlikaitsja Tempo hankis poolajaks pealtnäha turvalise edumaa konkurentide ees. Mängu teine pool näitas aga, et mäng lõpeb alles siis kui viimase vooru punktid on kokku loetud. Teises pooles Tempo hoog rauges ja võidu võttis 46 punktiga Ränirahnude võistkond (Mikk Trave, Tambet Drell, Jaanus Jegorov ja Jaan Kelder). Võrdselt 43 punktiga jagasid teist-kolmandat kohta Lisaküsimus Palun (Kati Esna, Ulli Puidak, Siim Kaare ja Randar Lohu) ning Kelvingi I (Rando ja Karin Soome, Andris Viltsin ja Toomas Uritam). Esiviisikusse mahtusid veel Tempo ja Mähe 40 punktiga.

Esimeses mängus osales kokku 36 võistkonda. Sarja võitja selgub viie mängu kokkuvõttes ning kõigis mängudes kogutud punktid liidetakse. Sarja järgmine etapp on planeeritud 11. novembriks ning mängu täpne asukoht on veel selgumisel.