Viimsi LED II projekti raames sai Randvere tee alates Aiandi tee ringist kuni Heki ringini uue LED-valgustuse. 

Töid tehti kahes lõigus – Aiandi ringist kuni Rohuneeme ringini vahetati mõlemal pool teed valgustid uute LED-ide vastu välja. Rohuneeme ringist kuni Heki tee ringini lisati juurde maste, ülekäigurajad said eraldi valgustuse ning eemaldati vanu valgustusrajatisi. Kuna nimetatud lõigul on ööpäevane liiklussagedus ligi 14 000 sõidukit, siis pöörati täiendavat rõhku valgustuse renoveerimisel ka ohutu keskkonna loomisele.

Liiklejatel on võimalik silmaga eristada, et uus valgustus on laiema valgusvihuga ja varem hämarana olnud teekatte osad on nüüd ühtlasemalt valgustatud. Oleme selles osas ka positiivset tagasisidet saanud.

Uued sõidutee valgustid on värvsustemperatuuriga 4000K, ülekäiguradadel värvsustemperatuuriga 5700K. Randvere tee uued valgustid on tootnud Philips ning need on võimsusega 82W (varem olid teel 250W võimsusega kõrgsurve naatrium valgustid). Uued valgustid ühendatakse tänavavalgustuse juhtimissüsteemiga CityTouch. Kevadel teostatakse kogu piirkonnas haljastustööd ja ka teekatte märgistustööd.

Tänavavalgustuse renoveerimistöid teostab OÜ Corle ning neid teostatakse KIK-i tänavavalgustuse taristu renoveerimise meetme vahenditest.

Lisaks sai peatänav kolmanda advendi järel ka jõuluehteisse. Kokku paigaldati Randvere tänavalõigu kummalegi poole teed 44 uut 3D LED-postidekoratsiooni, millel säravad ühtekokku 26 400 LED-dioodi.