21. veebruarini oodatakse nominente Silmapaistva Noore Eestlase tunnustusprogrammi, mille eesmärk on tõsta esile inimesi, kes oma alal teinud ära midagi märkimisväärset, algatanud positiivseid muutusi ning olnud eeskujuks teistele.

Programmi 2021. aasta üks laureaatidest, Eesti suurima enesearengu keskkonna Edu Akadeemia looja Roland Tokko kutsus üles erakordseid tegusid ja silmapaistvaid noori tunnustama. „See on koht ja võimalus tuua teiste inimeste ette just neid, kes on midagi väga erakordset elus ära teinud,“ sõnas ta.

Tokko selgitas, et programmi raames tunnustatakse noori vanuses 18-40. eluaastat, kes on paistnud silma märkimisväärsete tulemustega oma tegevusalal ning seeläbi algatanud positiivseid muutusi. „Soovime austada sotsiaalselt vastutustundlikke liidreid, kes mitte ainult ise ei tee suuri tegusid, vaid motiveerivad ka teisi olema eeskujuks,“ lisas Tokko.

Kandidaate võivad esitada nii üksikisikud kui ka erinevad ühendused ja organisatsioonid ning laureaate valitakse kokku kümnes kategoorias.

Kandidaatide esitamine on avatud 1.-21. veebruarini. Programmi tingimused ja kandidaatide esitamine veebilehel www.nooreestlane.ee. Programm lõpeb piduliku auhinnagalaga 7. mail.  „Silmapaistev Noor Eestlane“ programmi korraldab Eesti Ettevõtlike Noorte Koda. 

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda