Palju õnne 101-aastane Viimsi!

TÄHISTAME VIRTUAALSELT! Viimsi Viva virtuaalklubi sünnipäeva erisaadet vaata neljapäeval, 14. mail kell 20.

Viimsi vald sündis 11. mail 1919 ehk sel aastal tähistame valla 101. aastapäeva. Kui eelmisel aastal oli sellega seotud palju tegevusi korraga ja kogukond tuli kokku, tuleb sel aastal ka valla sünnipäeva tähistada virtuaalselt ja distantsilt.

Neljapäeval 14. mail kell 20 toimub järjekordne (arvult juba kuues) Viimsi Viva virtuaalklubi Facebook Live otsesaade, millega tähistame valla sünnipäeva.

Saates kuulutatakse välja ka Viimsi aasta pere, mille valimist toetab Viimsi vald ja korraldab Viimsi Ranna Lions Klubi. „Viimsi Ranna Lions Klubil on heameel välja kuulutada Viimsi aasta pere,“ ütles Viimsi Teatajale klubi president Krista Mulenok, kes saates esineb. „Kuna 2020. aasta on Viimsi vallas nimetatud keskkonna-aastaks, siis aasta pere valimisel oli fookuses keskkonnahoid. Viimsi aasta pere valiti välja nelja esitatud nominendi seast esimest korda. Koostööpartneriks oli Viimsi vallavalitsus.

Viimsi aasta pere 2020 on keskkonnast hooliv, rohelise mõtteviisiga ning keskkonnahoidliku tegevusega viimsilastele eeskujuks olev pere.“ Kes tiitli saab, saad teada otsesaadet vaadates!

Seoses valla sünnipäevaga avab Rannarahva muuseum ka uue näituse “Kirovi kalurikolhoos 70”, mida publik saab muuseumisse vaatama minna 12. maist, kui on leevenenud riigi eriolukorra tingimused.

„Just praeguse Rannarahva muuseumi hoones too kuulus majand 1950. aastal asutatigi,“ kutsub Rannarahva muuseumi juhataja Janek Safranovski kõiki uudistama. Täpsemalt näitusest kuula ja vaata juba sünnipäeva erisaatest, kus ta ka pikemalt sel teemal räägib.