Ühistranspordi kasutajatele selgemaks ja lihtsamaks reisiplaneerimiseks korrastas Viimsi vald ühissõidukipeatuste registrit ning korrigeeris peatuste nimesid, kus nimed tekitasid segadust.

Suurimad muutused puudutavad Tammneeme piirkonna peatuseid, kus seniste Randvere teel asunud „Tammneeme“ peatuste uus nimi on „Tammneeme küla“, Tammneeme teel Haugi tee ristmiku juures asuvad „Tammneeme“ peatuste uus nimi on „Tammneeme keskus“.

Randvere külas asus varem neli „Hansunõmme“ peatust ja see põhjustas segadust. Randvere teel Randvere kaupluse juures asuvad „Hansunõmme“ peatused on ümber nimetatud „Randvere kauplus“ peatusteks. Muuga suunalised peatused jäid „Hansunõmme“ nimega.

Haabneeme alevikus asuvatele „Viimsi keskus“ peatustele on juurde lisatud numeratsioon ning Tallinna linna suunduvad liinid peatuvad „Viimsi keskus 2“ peatuses ning lõpp-peatustesse suunduvad liinid sh valla siseliinid peatuvad „Viimsi keskus 1“ peatuses. 

Muudatused aitavad õiget peatust lihtsamalt leida nii sõitjatel kui bussijuhtidel, samuti viidata peatustega seotud küsimuste korral õigele peatusele.