Igal teisipäeval, neljapäeval ja reedel tulevad Viimsi huvikeskuse treeningsaali naised, et osaleda järjekordsel treeningul balletitunnis. Mis toimub meie balletitunnis, kuhu osalejad ikka ja jälle kohale tulevad? 

See on kaunis ja kunstiline sport, millega võivad harrastaja tasemel tegeleda kõik, olenemata vanusest, kehakaalust või painduvusest. Ka eelnev balletikogemus ei ole tingimata vajalik. Iga keha on ilus ja igaüks on võimeline balletisaladustega tuttavaks saama ja seda kunsti nautima, sest iga treening on kui klassikalise muusika kontsert.

Treening balletitunnis muudab keha ilusaks ning rühikaks, pingutab  mõnusalt lihaseid ja pakub suurt naudingut. Päevast väsinud või tülpinud treeningulised saavad siit kindlasti uut vaimset jõudu ja alati hea tuju ning rõõmsa meele!

Pakume teile võimalust külastada meie balletitunde pealtvaatajatena lahtiste uste päevadel teisipäeval, 15. märtsil ja neljapäeval, 17. märtsil algusega kell 11.30 ning reedel, 18. märtsil kell 19, kui teeme oma järjekordseid treeninguid Viimsi huvikeskuse treeningsaalis nr 1.

Huvilised saavad osaleda tasuta proovitunnis algajatele laupäeval, 19. märtsil kell 11.30.

Uksed on avatud. Astuge läbi, et oma silmaga näha, mida balletitrennis tehakse. 

Tekst ja foto: Tiina Rebane, balletiõpetaja