Heategevuslik teatejooks Viimsis

23. septembril anti  Viimsi staadionil start heategevuslikule Teatejooksule. Jooks toimus 28 kohas üle Eestis, olles  ühtlasi on see üleeuroopalise Spordinädala avaüritus Eestis. Jooksu avasid Viimsis Viimsi abivallavanem Annika Vaikla ja spordinädala patroon Inger.

Teatejooksu eesmärk on innustada noori tundma rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning samal ajal pakkuda toetust nendele noortele, kes on liikumisvõime kaotanud.  Sündmusest võtsid osa 5.–9. klasside õpilased võistkondadena. Tiimis oli kaheksa liiget, iga osaleja läbis 200 kuni 400 meetri pikkuse distantsi. Võitjaid välja ei selgitata, vaid oluline on osavõtt.

Teatejooksu heategevuslik aktsioon kutsub inimesi üles annetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskusesse rajatava mängulise liikumisraja loomise toetuseks. Sellest tuleb Eesti esimene liikumisrada haiglas, kus viibivate laste liikumisvõimalused on piiratud.

Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse mängulise liikumisraja loomist saab toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot)  või tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE 451010220268957228 märksõnaga Teatejooks. Rohkem infot kodulehel www.hnrk.ee/toetusfond 

Lähem info www.teatejooks.ee