Möödunud aastal tuli koroona tõttu ära jätta mitmed üritused, nii ei toimunud ka konkursse „Viimsi Laululaps“ ja „Harjumaa laululaps“. Tänavu saavad noored lauljad taas lavale astuda.

Lauluvõistlus „Viimsi Laululaps 2022“ toimub laupäeval, 9. aprillil algusega kell 12 Viimsi raamatukogu saalis (Randvere tee 9, Haabneeme).

Täpsema lauluvõistlusele registreerimise info avaldame 26. veebruari Viimsi Teatajas.

Lauluvõistluse formaadina kasutatakse „Viimsi Laululaps 2020“ ülesehitust.

  • Lauljad võistlevad vanuserühmades: 3–4-, 5–6-, 7–9-, 10–12-, 13–15- ning 16–18(19)-aastased. Poisse ja tüdrukuid hinnatakse koos. Lauluvõistlusel arvestatakse lapse vanust seisuga 5. mai 2022.
  • Lauluvõistlus toimub kahes voorus: eelvooru ning põhivõistlusena. Eelvoor viiakse läbi žürii poolt kõigi laulude video- või helisalvestuste läbikuulamise teel. Eelvooru põhjal selguvad põhivõistlusele pääsejad. Võistlust hindab žürii ja välja antakse ka publiku lemmikute preemiad. Loodame sel aastal lauluvõistluse läbi viia koos publikuga!

„Viimsi Laululaps“ lauluvõistluse parimatel on võimalus pääseda maakondlikule lauluvõistlusele „Harjumaa Laululaps 2022“, mis toimub reedel, 6. mail ja laupäeval 7. mail Aruküla rahvamajas (Tallinna mnt 24, Aruküla, Harjumaa, Raasiku vald).

„Viimsi Laululapse“ korraldaja on Viimsi vallavalitsus.

Lisainfo: viimsi.laululaps@viimsivv.ee.

Soovime lauljatele ja juhendajatele head valmistumist ja kohtumiseni!

Viimsi Vallavalitsus   

Avafoto: Canva