MTÜ Viimsi Invaühingu juhatus ja balli korraldajad. Foto: erakogu
MTÜ Viimsi Invaühingu juhatus ja balli korraldajad. Foto: erakogu

MTÜ Viimsi Invaühing korraldab juba 14. korda Viimsi heategevusballi. 10. detsembril Viimsi koolis toimuva peo tulu läheb invaühingu liikmete toetuseks.

Kuigi viimasel paaril aastal on heategevusball koroona tõttu ära jäänud, loodavad korraldajad, et sel aastal saab traditsioon jätkuda. Heategevusball on pidu, kust ei puudu punane vaip ja dekoratsioonid, seal saab hästi süüa ning meeleoluka muusika saatel tantsida. Sel aastal astuvad Viimsi kooli laval üles Anne Veski, Ivo Linna ja Supernova, toimub heategevuslik “iga loos võidab” loterii ja avatud on ka fotosein.

Balli piletimüügist ja loteriist saadud tulu läheb täies ulatuses MTÜ Viimsi Invaühingu liikmete toetuseks, kuhu kuuluvad Viimsi erivajadusega lapsed, noored ja nende pered. Ball on invaühingu kõige suurem tuluallikas, mille eest korraldatakse ühingu liikmetele igal aastal suve-, talve- ja hoiulaagreid ning väljasõite.

Ballipääsme saab sularahas osta Viimsi vallavalitsuse (Nelgi tee 1) infolauast ja Viimsi kooli kantseleist. Ühe pileti hind on 50 eurot. Iga ostetud pilet tagab sissepääsu peole ja on ühtlasi abiks ja toeks ka ühingule! Kui Sul on soov ja võimalus Viimsi invaühingu toetuseks rohkem panustada, saad teha rahalise annetuse MTÜ Viimsi Invaühingu arveldusarvele EE842200221026358968.

Kui Sinu ettevõttel on võimalus toetada heategevusballi loterii auhindadega, võta ühendust e-posti aadressil inva@viimsiinva.ee. Aitame neid, kes seda kõige rohkem vajavad!

MTÜ Viimsi Invaühing loodi aastal 2004 ning see tegutseb järjepidevalt tänaseni. Ühingu üks eesmärke on toetada Viimsi vallas elavaid puuetega lapsi ja noori, ühendada nende vanemaid ja pakkuda nii erivajadusega noorele kui ka nende peredele tegevusi, laagreid ja teraapiaid. Täpsemat infot saab ühingu kodulehelt viimsiinva.ee.