Suve keskpaigas, 16.–18. juulini toimub Tallinnas merepidu, mis peetakse Vanasadama kruiisialal, Kalaranna kvartalis, Patarei merekindluses, Lennusadamas ja Noblessneri sadamalinnakus. Meelelahutust maal ja merel pakuvad artistid nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Teiste seas astuvad üles ka Viimsi artistid.

Algselt pidi üritus toimuma rahvusvahelise purjeregati Tall Ships Races raames, kuid koroona tõttu lükati regatt aastasse 2024. Pidu sellest hoolimata ära ei jää ning vaatama-kuulama tasub minna kindlasti.

Viimsi artistide ühine etteaste toimub reedel, 16. juuli õhtul kell 17 Tallinna Vanasadama kruiisialal. Lavale astuvad Stig Rästa, Gerli Padar (fotol), Inger, Laura, Carlos ja Raul Ukareda ning Aarne Saluveer. Iga artist saab üles astuda kahe looga, mida saadab spetsiaalselt selleks ürituseks kokku pandud orkester.

Kava on väga mitmekülgne ning sellesse kuuluvad nii rahvusvaheliselt tuntud muusikapalad kui ka eestlaste lemmiklaulud. Kuna tegu on ikkagi merepeoga, siis kõlavad kindlasti ka mõned merelaulud. 

ViVa TV teeb kontserdist ülekande, mida on võimalik vaadata kõigil, kes kohapeale ei lähe.