Tule, liigu värskes õhus ja mängi Viimsi nutiseiklusmängu – AVASTA VIIMSIT!

Seoses 23. juunil Viimsis toimuva Harju XXVII maakaitsepäeva ja võidupüha tähistavate sündmustega kutsume kõiki liikuma ja osalema Viimsi nutiseiklusmängul – AVASTA VIIMSIT!

See on orienteerumismäng, mis on avatud tasuta kõigile huvilistele. Mängida võib ajavahemikul 23. juunist kuni 10. juulini endale sobival ajal nii üksi kui ka koos pere või sõpradega.

Mänguväli haarab Karulaugu terviseraja, Haabneeme ranna ja Viimsi mõisa pargi ala. Arvestada tuleks paari-kolmekilomeetrise jalutuskäigu ning kokku umbes kahe tunnise mänguajaga. Mängus on võimalik teha pause ning jätkata samal päeval või hiljem.

Mängijatele on leidmiseks üle 40 asukohapunkti, kus ootab ees küsimus Viimsi kohta. Küsimused on mitmekülgsed – Viimsi ajaloo ja praeguse eluolu kohta, mõnes kohas on vaja nuputada ja leida vastus ümbruskonnast.

Mängu võid alustada endale sobivast punktist kogu mänguväljal, kuid lõpp-punkt asub Viimsi mõisa pargis. Kõigi kogu mänguvälja läbinud mängijate vahel loositakse välja auhindu, mille on välja pannud Harjumaa Omavalitsuste Liit ja Eesti sõjamuuseum – kindral Laidoneri muuseum.

Nutiseikluse käivitamiseks laadi täis laetud akuga nutitelefoni või tahvlisse tasuta äpp LOQUIZ ja sisesta pääsmeks kasutajanimi (avastaviimsit) ja parool (seiklus). Mängu alustamiseks tuleb teie telefoni koos pääsmega ka lühijuhend.

Seiklusrikast ja meeleolukat Viimsi avastamist!