9. novembril toimub Metsakasti külaplatsil järjekordne Metsakasti Otse Tootjalt Tarbijale kaubakohting.

OTT ehk otse tootjalt tarbijale kaubakohting on kogukondlik algatus, mis annab kohalikele elanikele võimaluse osta head ja tervislikku toidukaupa otse toidu tootjalt või kasvatajalt. Vahendajaid ei ole, importkaupa ei pakuta.

Metsakasti küla ootab kõiki viimsikaid OTT-ile ostlema! Hingekuu OTT-i kaubavalik on jahedamale ajale paslikult lai ning aitab sahvrid ja salved talvevarudega täita. Saab sibulat ja küüslauku, mett, hulgaliselt erinevaid hoidiseid, vutimune, kala ja lihatooteid. Ka maiasmokad saavad suu magusaks – valikus on nii kondiitrikoogid, küpsised kui ka mõnusad muredad vana kooli vahvlid. Soolasema suutäie armastajatele teevad kindlasti rõõmu pirukad ning ahjusoe leib ja sepik. Leivale lisandiks on seekord pakkumisel ka põnevad taimsed pasteedid.

Ostes oma toitu OTT-i kaubakohtumistelt, toetad Eestimaiseid väiketootjaid ning lood neile arenguvõimaluse, annad oma panuse kohaliku ettevõtluse kasvu ning jätkusuutlikusse. Samuti kindlustad toidulauale parima ja värskeima toidukraami, mis on toodetud hoole ja armastusega päris inimeste poolt, kellega sul on võimalik kaubakohtumistel ka tuttavaks saada.

Metsakasti OTT toimub korra kuus – iga kuu teisel teisipäeval ajavahemikus 17.30–19.00. Ainus erand OTT-i graafikus on detsember, mil on plaanis laiendatud valikuga JõuluOTT laupäeval, 12. detsembril. Jõuluootuses lubame platsile ka kodumaise tööstuskauba. Kui ka viimsilaste seas on soovi JõuluOTTile oma kodumaist söögikraami või muud käsitöökaupa pakkuma tulla, siis võib sellest soovist märku anda e-posti aadressile metsakastikyla@gmail.com. OTT-il osalemine on kõigile tasuta!

Täpse kauplejate nimekirja ja lisainfot leiab OTT-i Facebooki lehelt www.facebook.com/metsakastiott.

Kohtumiseni 9. novembril kell 17.30–19.00 Metsakasti külaplatsil!