Järgmine Metsakasti Otse Tootjalt Tarbijale kaubakohting toimub teisipäeval, 12. aprillil kell 17.30–19.00 Metsakasti külaplatsil. Lisaks tavapärasele heale ja paremale kodumaisele toidu- ja joogikraamile on seekord valikus esimesed kevadrõõmu toojad sarvkannikesed ja võõrasemad ning vitamiinivarusid saab täiendada värske rohelise sibulaga.

Lisaks lille- ja sibularõõmule leiab platsilt palju muud ahvatlevat – oma jah-sõna on praeguseks andnud järgmised talud ja väiketootjad: Greete pirukad; Hindreku talu mesi, munad ja muu talukaup, kevadised lilletaimed; Leelo värkstuba juuretisega saiad-leivad ja hoidised; Muhetalu suitsuliha ja -vorstid; Raudale talu põllu- ja aiasaadused ja imeline kali; Aive Kondiitritooted kondiitrikoogid ja küpsetised; Avikala lai valik kalatooteid; Arotaga talu köögivili ja juurvili, värske roheline sibul; Karin küpsetab hõrgud vahvlid ja kondenspiimaküpsised; Suits ja Sool külmsuitsulõhe; Silja hoidised; Mesioja mesi.

OTT ehk Otse Tootjalt Tarbijale kaubakohting on kogukondlik algatus, mis annab kohalikele elanikele võimaluse osta head ja tervislikku toidukaupa otse toidu tootjalt või kasvatajalt. Vahendajaid ei ole, importkaupa ei pakuta.

Kaubapakkujate nimekiri täieneb tõenäoliselt veelgi ja kui keegi viimsikatest soovib omavalmistatud kraamiga osaleda, olgu selleks siis küpsetised või hoidised või mõni muu kodumaine toidu- või joogikraam, siis olete lahkelt oodatud. Oma tulekusoovist saab märku anda metsakastikyla@gmail.com.

Täpse kauplejate nimekirja leiab iga kord OTTi Facebooki lehelt www.facebook.com/metsakastiott.

Kohtumiseni 12. aprillil 17.30–19.00 Metsakasti külaplatsil!

Foto: Kaia-Leena Pino