Kolletamiskuu Otse Tootjalt Tarbijale (OTT) kaubakohting ootab kõiki viimsikaid 12. oktoobri õhtul Metsakasti külaplatsile head ja paremat varuma.

Rahva tungival soovil on taaskord kohal Peipsi Sibul – tõenäoliselt selle hooaja viimane võimalus täiendada talvevarusid maailma parima sibula ja küüslauguga.

Lisaks on 12. oktoobri OTT-ile tulemas rida teisi toredaid kauplejaid: Hindreku talu mesi ja talukaup, Muhetalu suitsuliha ja -vorstid, Grete kodused pirukad, Raudale talu põllu- ja aiasaadused, Suits ja Sool suitsujuust ja suitsulõhe, Aive Kondiitritooted oma hõrkude kookidega, Rukkimaania juuretisega leivad ja saiad, Teletorni Gurmee, Silja hoidised ning Avikala maitsvad kalatooted.
Erikülalisena osaleb seekord Villemi Talu Viljandimaalt, kes pakub meile värsket astelpajumahla, külmutatud astelpajumarju ja kõikvõimalikke erinevaid astelpajutooteid ning teisi koduseid mahlu, lisaks purgitäite kaupa kurgi- ja kõrvitsahoidiseid ning värsket kõrvitsat.

Lõpliku kauplejate nimekirja leiab iga kord OTT-i Facebooki lehelt www.facebook.com/metsakastiott.

Ostes oma toitu OTT-i kaubakohtumistelt, toetad kodumaiseid väiketootjaid ja lood neile arenguvõimaluse, annad oma panuse kohaliku ettevõtluse kasvu ja jätkusuutlikusse. Samuti kindlustad oma toidulauale parima ja värskeima toidukraami, mis on toodetud hoole ja armastusega inimeste poolt, kellega sul on võimalik kaubakohtumistel ka tuttavaks saada.

Kohtumiseni 12. oktoobril kell 17.30–19.00 Metsakasti külaplatsil!

Metsakasti OTT-ilt saab alati värsket ja kodumaist kaupa. Foto: Kaia-Leena Pino