6. juunil toimus Viimsi staadionil esmakordselt spordiklubi Lindoni korraldatud mitmevõistlus 712aastastele klubi noortele. Staadionile tuli kokku lausa 100 noort sportlast. 

Tegemist oli mitmevõistlusega, kus pidi sooritama neli ala: 60 m jooks, pallivise, kaugushüpe ning 400/800 m jooks. Tihedas konkurentsis selgusid iga vanuseklassi kolm parimat mitmevõistlejat nii poiste kui ka tüdrukute seas.

Kes olid parimad?

2012.–2013. aastal sündinud tüdrukutest oli parim mitmevõistleja Karmel Bõmberg ning poistest Karl Aleks Ülemaantee, mõlemad õpivad Viimsi koolis.

2011. aastal sündinud vanuseklassi parimad mitmevõistlejad olid Olivia Voltri ja Urban Aik Sild, samuti Viimsi koolist.

2010. aastal sündinud laste vanuseklassis olid parimad Lene-Mai Maripuu ja Kristjan Vasar, kes õpivad Haabneeme koolis.

Kõige vanemad osalejad olid U14 vanuseklassi sportlased ja nende seas jõudsid poodiumi kõrgeimale astmele Sofia Salm ja Henri Näppi, kes õpivad Haabneeme koolis.

Võitjaid autasustati medali, diplomi ja klubi meenega.

Lisaalana oli kavas U14 vanuseklassi tõkkejooks, kus kiireimaks tüdrukuks krooniti Karolin Takk Randvere koolist ning kiireimaks poisiks Henri Näppi Haabneeme koolist.

Kohtumiseni järgmisel aastal!

Loodame, et oleme loonud uue toreda traditsiooni meie klubi kõige noorematele sportlastele ning mõlgutame juba mõtteid, milliseks kujuneb 2022. aasta mitmevõistlus Viimsi staadionil. Soovime väga, et osavõtjate arv on siis veelgi suurem.

Eriline tänu tänavuse võistluse korraldustiimile ning kõikidele vabatahtlikele kohtunikele! Eriti tunnustame meie treenereid ja kehalise kasvatuse õpetajaid Viimsi ja Haabneeme koolist, kes on nii palju järelkasvu spordi juurde toonud ja kelle juhendamisel kõik need 100 vaprat sportlast staadionile võistlema jõudsid.