Viimsi JK alustas 3. märtsil oma täienenud koosseisuga esiliiga hooaega. Täiendusi tegime peamiselt kolme mängijaga:  Kenert Anniste, Juhan Jograf Siim ning Nevil Krimm.

Hooaja algus on olnud konarlik, samas liigume tõusuteel. Kui esimeses mängus kohtusime FC Flora U21-ga nende kodustaadionil, tuli koju tuua õnnetu kaotus. Samas näitasid poisid südikust ja jonnakust. Kindlasti ei tulnud võit Flora poistele kergelt. Esimene värav õnnestus neil saada olukorrast, kus meie väravavaht pudistas palli käest, kõik jooksid värava alla, kes kaitsma, kes skoorima ja lõpuks õnnestus see ikkagi Floral väravasse saada. Teisel korral oli tegu potentsiaalse suluseisuga, aga kui vilet ei tule, siis järelikult polnud. Flora asus mängu 2:0 juhtima. Mängu tõi elu juurde Krimmi ja Sõerde imeline koostöö, kus Krimm andis söödu Sõerdele, kes suunas palli filigraanselt värvasse. Seis tablool jäigi 1:2, aga kindlasti on mõlemal osapoolel sellest mängust palju kaasa võtta. Mängus olid Armas (väravavaht), Kõre, Kaljuvere, Lehtmets, Tammeveski, Jälle, Laidvee, Kala, Ollik, Mägi ja Siim. Pingilt olid valmis sekkuma – Vigla, Jõgi, Anniste, Krimm, Sõerde, Vaks, Kollist ja Valkna.

Hooaja teine mäng toimus 6. märtsil juba kodustaadionil Pärnu JK-ga. Publik hakkas staadionile kogunema 15 minutit varem. On näha, et igatsetakse. Traditsiooniliselt on staadionile tasuta, aga kõigil on võimalik osta staadionil toetajapilet, millega auhindu võita või lihtsalt meie tegemisi toetada. Pühapäevasel mängul saadud toetajapileti tulu annetasime Ukrainia kultuurikeskusele. Kogusime kokku 670 eurot. Aitäh, et aitasite selle teoks teha!

Viimsi jalgpallurid on fännide toetuse eest tänulikud. Foto: Raigo Tõnisalu

Mängust rääkides tegi Tammeveski juba 12. minutil seda, mida talle kõige rohkem teha meeldib – lõi mängu avavärava. Algus oli hea, kuni hetkeni, mil vastaste kasuks määrati penalti ja nad selle realiseerisid. Mängu lõppseis jäi 1:1. Keegi midagi rohkemat seekord välja pigistada ei suutnud. Siiski usun, et just pealtvaatajatele oli see eriti mõnusaks elamuseks. Põnevus püsis kogu mängu ja kaasaelamist oli häälekalt kuulda. Pinge oli õhus viimaste sekunditeni ega lahtunud isegi kohe pärast lõpuvilet. Ei saa öelda, et võimalusi poleks olnud, me lihtsalt ei kasutanud neid ära. Pikk hooaeg on veel ees ja kõike võib juhtuma hakata. Usume, et koos suudame me rohkem!

Mängus Pärnu JK-ga olid põhikoosseisus: Armas (värvavaht), Jõgi, Kaljuvere, Kõre, Tammeveski, Lehtmets, Jälle, Kala, Mägi, Siim ja Sõerde. Pingil: Vigla, Anniste, Vaks, Krimm, Valkna, Ollik, Kollist.

Järgmine kodumäng toimub juba 19. märtsil kell 12.30. Tule staadionile!  Sissepääs tasuta, soe tee, kohv. Istumisalused ja pleedid ootavad, poisid muidugi ka!

Erle Meresmaa
Viimsi JK