Tantsides unistuste poole!

Tule tantsukursusele ja täienda oma oskust tantsida paaristantsu kaasaegse peomuusika järgi. Selleks keskendume järgmistele tantsudele: rumba (ruutrumba ja kuuba rumba), samba, jive (džaiv) ja fokstrott.

Esimene kursus toimub esmaspäeviti alates 02.03.2020 ja teine kursus neljapäeviti alates 05.03.2020 Viimsi uues raamatukogus Randvere tee 9.

Esmaspäeviti kell 19.30 kuni 21.00 toimuva kursuse tantsuõpetajaks on Eesti parima meestantsija treener legendaarne Veldo Timm.

Neljapäeviti kell 19.00 kuni 20.30 toimuva teise kursuse tantsuõpetajaks on kutseline tantsuõpetaja Käthe Kobin, kes on seltskonnatantsu õpetanud 25.aastat, sealhulgas koos tantsuguru Ants Taelaga 17 aastat.

Kursuste eelduseks on, et oled kunagi algajate kursuse läbinud ja valdad põhisamme. Kuni raamatukogu sulgemiseni on tantsijate lastel võimalik mängida ja lugeda raamatukogu lastealal. 

Kui soovid osaleda tantsukursusel või tunned huvi, siis kirjuta Aruka.Klubi@gmail.com. 

Ka juhul, kui sul hetkel tantsupartner puudub (ehk õnnestub mõned paaritud tantsuhuvilised ühendada üheks tantsupaariks). Tule naudi tantsuõpet, valmistu tulevasteks paaristantsuõhtuteks Viimsis ja loo eeldusi uuteks tantsuelamusteks.

Vaata ka https://www.facebook.com/ArukaKlubi/

Varajasele registreerijale üks tasuta lisatund ennem kursuse algust 27.02.2020.