Orienteerumine on suurepärane viis ühendada värskes õhus liikumine ja kodukandi looduse avastamine. 21. aprillil avaneb see võimalus Püünsis, kus toimub orienteerumisneljapäevak.

Püünsis toimuv neljapäevak on üks osavõistlus orienteerumisklubi TON korraldatavast sarjast. Orienteerumisneljapäevakud on tööpäevaõhtused orienteerumisüritused, kuhu on oodatud kõik liikumisharrastusest lugupidajad. Rajad on nii noortele kui ka vanadele, oskajaile ja alustajaile. Kusjuures lastele ja noortele on osavõtt tasuta.

Mida on osalemiseks vaja?

  • Rõõmus pealehakkamine.
  • EOL-kood. Igal neljapäevakulisel on oma unikaalne kood, mille abil peetakse arvestust. Kui sul veel ei ole EOL-koodi, siis saad selle tellida Eesti Orienteerumisliidu kodulehelt orienteerumine.ee või korraldajalt neljapäevaku müügilauas. EOL-kood kehtib kõigil orienteerumisliidu kalenderplaani üritustel. 
  • SI-kaart. Neljapäevaku ajavõtt ja kontrollpunktide läbimise kontroll on elektrooniline. Igal osalejal peab selleks olema SI-kaart. SI-kaardi saad rentida korraldajalt või osta päevakult Skvaier OÜ müügipunktist.
  • Sobiv varustus. Esiteks kompass kaardi õigetpidi ees hoidmiseks. Teiseks metsa sobivad rõivad – sportlik riietus ja jalanõud, millede poriseks saamisest kahju ei ole.

Püünsis on start avatud kell 16.30–19.30, finiš suletakse 20.30.

Täpsemat infot ürituse kohta vaata veebilehelt www.ton.ee.

Avafoto: Orienteerumine sobib igas vanuses liikumishuvilistele. Foto: Ivo Kraus