Laupäeval, 15. juunil, toimunud Perepäeva ja esmaspäeval aset leidnud toetajate ning koostööpartnerite tänuüritusega tõmbas Korvpalliklubi Viimsi/Estover joone alla 17. väga edukale hooajale.

Tänukirja vastu võtnud ja korvpalliklubi tervitama tulnud Viimi abivallavanem Annika Vaikla.
Tänukirja vastu võtnud ja korvpalliklubi tervitama tulnud Viimi abivallavanem Annika Vaikla.

Laupäeval Viimsi Kooli välisväljakutel ning Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil, toimus liikmeskonnale mõeldud perepäev.

Päeva mahtus lisaks täpsust, osavust ja koostööd nõudnud sportlikele tegevustele ka tervisejooks ning ühine piknik. Perepäevale kohaselt lähtuti mõttest, et tähtis pole võit vaid osalemine. See tähendab, et ei autasustatud mitte parimaid vaid osalejatel oli võimalik võita loosiauhindu. Auhinnalaua katsid Nike ja Ballzy.  Lisaks autasustati Perepäeval klubi tegevustesse panustanud lapsevanemaid ning hooaja lõikes parimaid treenijaid – Trennihunte. Päikeselise päeva lõpetuseks pakkus kehakinnitust Kalle Korvpallikohvik, värskendust tõi Balbiino ning meelelahutust pakkusid KK Viimsi tantsutüdrukud tantsustuudiost Black & White Dance.

Esmaspäeval Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimunud toetajate ja koostööpartnerite tänuüritusel tehti tagasivaade hooaega ning tänati toetajaid ja koostööpartnereid.

„Kuigi 17. hooaja puhul ei ole tegu ei ümmarguse ega kandilise tähtpäevaga, oli möödunud aasta kindlasti märgiline. Meil tekkis võimalus, mida ei koge enamik klubisid- oma kodusaal. See on hea näide, kuidas kogukonnale emotsioone pakkudes ning ise panustades unistused koostöös realiseerivad. Aitäh Viimsi vallale ja Karulaugu Spordikeskusele! Hooaega kokku võttes on tahe muidugi rääkida igast turniirist, mängust ja 21689 visatud punktist. Olulised märksõnad aga lõppenud hooajale on: kodusaal ja -kontor, U18 poiste hõbe- ning esindusmeeskonna pronksmedalid, Saku I ning G4S Noorteliiga U18 vanuseklassi finaalturniirid Viimsis ning programm „Arenguhüpe“. Tänan siinkohal kõiki kolleege, kes seda tänuväärset tööd teevad ning lastest sportlased, sportlastest meeskonnad ja meeskondadest klubi loovad. Aitäh kõikidele partneritele ja toetajatele,“ võttis klubi tegevjuht Tanel Einaste eduka hooaja kokku.

Viimsi valla nimel tänukirja vastu võtnud abivallavanem Annika Vaikla tänas klubi tehtava töö eest. „On imetlusväärne millise energiaga korvpalliklubis asjad käivad ning vallal on hea meel omada nii professionaalset partnerit,“ rääkis Vaikla.

  • Vaata fotogaleriid Perepäevast SIIN
  • Vaata fotogaleriid Tänuüritusest SIIN

Hoia silm peal MTÜ Korvpalliklubi Viimsi tegemistel:

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk IG/kkviimsikesklinnakk

Pidupäevatort.
Pidupäevatort.