Septembri lõpus tutvustas Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskonda, kes ka sel hooajal mängib Saku I Liigas KK Viimsi/Noto nime all.

Meeskonna peatreenerina jätkab Valdo Lips, kes on komplekteeritusega rahul ja kinnitab, et lisajõude juurde ei otsita. Üheks suurimaks eesmärgiks sel hooajal on jõuda põhiturniiril veerandfinaali ja sealt edasi finaalturniiri. Lisaks loodab Lips, et nii nagu igal aastal, tõuseks ka sel aastal just noored rohkem üles liidriteks. See trend võiks meeskonnas jätkuda.

Treener Martin Toomas kiidab kogu meeskonda ja leiab, et pilt on isegi parem, kui alguses tundus. Lisab aga juurde, et parandamisruumi on meeskonnal alati. Tema silmis on hetkel algviisik küll paigas, kuid loodab samuti nagu peatreener, et noored trügivad sinna vahele.

Meeskonna kapten Kristjan Evart usub, et algab hooaeg tuleb parem kui möödunud. Ning lisas, et noored peavad näitama ja tõestama, et soovivad algviisikusse kuuluda, kuid ega vanad seda kohta kergelt ei loovuta. Kokkuvõttes usub ta, et see viib meeskonda vaid edasi.