KK Viimsi/Noto alistas kodusaalis Keila Korvpallikooli

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto alustas korvpalli Eesti esiliiga, ametliku nimega Saku I Liiga põhihooaega võidukalt, alistades koduväljakul liiga debütandi, eelmise hooaja teise liiga meistri, Keila Korvpallikooli tulemusega 105:74.

Viimsilased panid oma paremuse maksma võites lauavõitluse 51:37 ja tegutsedes meeskondlikumalt jagades 28 korvisöötu Keila 10 vastu. Veerandaegade skoorid 26:23, 32:16, 19:11, 28:24.

KK Viimsi/Noto treener Valdo Lipsu sõnul Keilat ei alahinnata ning täna tõid võidu ja rahule võis jääda kogenumate mängijate tegutsemisega, „Tegemist on põhiturniiri esimese mänguga ja kogenud mehed keskendusid ja tegid oma töö korralikult. Kui millegi üle kurta, siis nooremate panusega ei saanud rahule jääda. Aga eks siis tegeleme sellega. Keila on kindlasti ohtlik ja pikk hooaeg on ees.“

Peale aastast pausi Viimsi värve kaitsev Jalmar Joosep Saar: „Hooaega on loomulikult tore võiduga alustada ja siit on hea edasi minna. Vahepealsed karikamängud on meile hästi mõjunud. Keila on alati võitluslik meeskond ja ka poolajal leppisime kokku, et alla ei anna, muidu võib see mäng veel kurvalt lõppeda.“

Punktid: Mihkel Allorg 22 punkti ja 10 lauapalli; Kristjan Evart 13 punkti ja 12 lauapalli; Kaarel Traumann 12 punkti ja 7 korvisöötu; Andreas Märtson ja Saamuel 11 punkti.