Tasuta proovitundi oodatakse kõiki huvilisi. Foto: SADU
Tasuta proovitundi oodatakse kõiki huvilisi. Foto: SADU

Tekst: Grit Tarvis, Free Flow Studio turundusjuht

Aastast 2009 tegutsev tantsustuudio Free Flow on kogukond loovatele individuaalsust hindavatele tantsuhuvilistele lastele, noortele ja täiskasvanutele. Tantsukool väärtustab väga individuaalsust, kuid samas ka ühtsust ja võrdsust ning naudingut tantsust ja muusikast.

Free Flow Studio alustab novembrikuus laste ja kuni 17-aastaste noorte tantsutundidega nüüd ka Viimsis. Kolme eri tantsustiili tunnid toimuvad igal pühapäeval Viimsi huvikeskuse (Nelgi tee 1) ja Viimsi Artiumi (Randvere tee 20) treeningsaalides. Toimuma hakkavad hiphopi tunnid, mida õpetab Alexander „Wave” Makarov. Tunni eesmärk on anda tantsijale alus, mille pealt ise oma soovi järgi edasi areneda. Põhiteemad, millega iga tantsija tunnis kokku puutub, on muusika kuulamine ja rütmi tundmine, hiphopi baasliigutused ja nende kasutamise võimalused, koreograafia ja improvisatsioon. Hiphopi tunnid on mõeldud kõikidele tänavatantsuhuvilistele.

Teiseks õpetajaks on Eva-Maria Uvarova, kes hakkab õpetama Contemporary ja Girly Hip-hop stiile. Contemporary tundides arendataks koordinatsiooni ja rütmitunnetust ning tegeletakse painduvuse ja tehnikaoskuste lihvimisega. Girly Hip-hop on mõeldud noortele neidudele, kes tahavad tantsusaalist mõnusat tüdrukulikku energiat. Tundide üheks suureks osaks on koreograafiate õppimine, kehatunnetuse tundmaõppimine, lihas- ja vastupidavustreening ning erinevate karakterite katsetamine.

Esimesed tasuta proovitunnid igas stiilis toimuvad 13. novembril, kuhu on oodatud kõik huvilised! Lisainfo ja tundidesse registreerimine: info@freeflowstudio.eu või www.freeflowstudio.eu.