Active Tennis pakub tennisetreeninguid lastele, noortele ja täiskasvanutele Viimsis. Aja jooksul on Active Tennise treeningutel osalejate arv usinasti kasvanud ja tänaseks on saanud väikesest seltskonnast üks vahva tennisepere.  

Alates algusaastatest on eesmärgiks olnud anda kõikidele huvilistele võimalus leida enda tee tennise kui äärmiselt mitmekülgse ja põneva spordiala juurde. Olgu siis kas hobi- või võistlusspordina, kuid eelkõige tennise kui tervist tugevdava sportliku tegevuse ja meeldiva ajaveetmise võimaluse juurde. Õppides valitsema palli ja selle kaudu ka iseennast, pakub tennis mängijale igakülgset arengut ja suurt naudingut, õpetab võitma ja kaotama ning nii enda eest seisma kui kaaslastega arvestama. See on oskus, mida me kõik elus vajame.  

Kõik suudavad, kes usuvad 

Active Tennises saab kõike seda õppida peatreener Kert Kevin Lissmanni käe all, kellele 2021. aastal omistati V kategooria treeneri kutse. Olles tegelenud tennisega alates 6. eluaastast teab ta hästi, kuidas tennisega sõbraks saada ja selles oma tee leida ning kui oluline roll on sel teel treeneril. Lisaks aktiivsele tegevusele on trenni tehes kindlasti tähtsal kohal rõõmus meel ja hea tuju ning just selletõttu peab olema trenn koht, kus on eelkõige tore olla. Muidugi ei ole päevad vennad – kord tulevad löögid paremini välja ja kord mitte, kuid loeb vaid suur soov õppida hästi mängima ja usk iseendasse, sest nagu Roger Federer on öelnud: „A Man Who Wins Is A Man Who Thinks He Can“ (Mees, kes võidab on mees, kes usub, et ta suudab). Seda mõtet tasub endaga kaasas kanda.  

Suvi on õige aeg alustamiseks 

Active Tennis pakub nii rühma- kui eratreeninguid erinevatele tasemetele ja vanustele. Treeningud toimuvad eelkooliealistele lastele, koolilastele, noortele ja ka täiskasvanutele. Suvel alustavad mitmed uued grupid, kuid liituda saab ka edasijõudnute gruppidega. Kuna tennis on väga sotsiaalne mäng, suureneb trenni tulles kindlasti ka sõprade ring, kes ühendab sama soov – mängida tennist ja teha seda hästi.  

Suvega koos on Active Tennisel tulemas on mitmeid linnalaagreid Viimsis ja Pirital, kus laagripäeva sisse mahub tennis, üldfüüsiline treening, põnevad tegevused, soe toit, vahvad mängud ja palju uusi teadmisi! Samuti toimuvad suvel pikemad ööbimisega laagrid, kus tennisemängu harjutatakse kodust kaugemal.  

Kindlasti tasub tennisemänguga alustada juba sel suvel, sest just suvi koos väliväljakutega värskes õhus on selleks parim aeg. Mis võiks olla veel ägedam, kui suvel värskes õhus sporti teha. Tuleb vaid ennast trenni või laagrisse registreerida, sest suvehooaeg algab juba 1. juunil! Info treeningute ja laagrite kohta leiab Active Tennise Facebooki lehelt. 

Treeningutele registreerimine ja info: tennis@activestudio.ee 

Jälgi Active Tennist facebookis: https://www.facebook.com/ActiveTennisSport