Fotod: erakogu

Armastatud Tallinn Viimsi SPA saunakeskus on läbinud põhjaliku uuenduskuuri.

Soola-aurusaun ja aurusaun on saanud uue eksklusiivse väljanägemise ning kadakasauna lava on ehitatud mõnusaks ajaveetmiseks ringikujuliselt ümber kerise, et saaksid maksimaalselt kadakaaroome nautida.

Väiksematele spaasõpradele, kes alles spaamõnusid avastavad, on loodud spetsiaalne Vesikaru saun. Vesikaru on Atlantis H2O Aquapargis elutsev vahva ja lõbus loomake, kes on ujunud üle mere saunakeskusesse, et pisematele veesõpradele saunas seltsi pakkuda. Vesikaru saunas on tunne, nagu istuksid allveelaevas ja illuminaatoritest näed põnevat veealust maailma.

Saun on mõnusalt madala temperatuuriga ja turvaliste istmetega.

Ka ülejäänud saunad – Himaalaja soolakivisaun, puuküttega saun ning välisaun on nagu uued. Uus rõõmsavärviline sooja veega beebibassein kutsub sulistama tillukesi veefänne.

Viimsi spaa saunakeskuses ootavad külastajaid spaabasseinid, sportujula ja laste treeningbassein – kõik, mida vajad värskendavaks karastuseks kuumal suvel.

Lisaks saunadele on värskenduskuuri läbinud saunakeskuse kohviku- ja puhkeala. Kohvikust leiad spaatamise kõrvale külma lonksu ja mõnusa ampsu, mis on valmistatud Black Rose pubi kokkade poolt.

Iidsed saunarituaalid

Viimsi spaa saunakeskus toimuvad populaarsed saunarituaalid. Rituaalid kujutavad endas tõelist maiuspala nii kehale kui ka meelele, viies mõtted eemale argistest asjadest. Meie professionaalsed saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks. Rituaalid on saunakeskuse külastajale tasuta.

SPA18+ ainult täiskasvanutele

Eksklusiivses spaa- ja saunakeskuses saad nautida erilist vaikust ja rahu, kuna SPA18+ on mõeldud vaid täiskasvanutele. Maksimaalseks lõõgastumiseks on sinu päralt 6 eksklusiivse sisekujunduse ja atmosfääriga sauna, kohvik ja veebaar, helesinine spaabassein, privaatsed puhkealad, lõõgastusruum puuviljade ja värskendavate jookidega. SPA18+ saunakeskuses saad nautida ainulaadset Türgi hamami sauna ja Saaremaa mudahoolitsusi Mudalas. Tõelise saunaelamuse saad nautides populaarseid leili- ja trühvlirituaale, mis on külastajatele tasuta. Eksklusiivne puhkuse oaas ootab!

Viimsi spaa spordiklubis valmistu sügishooajaks juba varakult

Maikuus avatud uus Tallinn Viimsi SPA Spordiklubi pakub mugavaid treeningelamusi Viimsi südames. Spordiklubist leiad professionaalsete seadmetega varustatud jõusaali koos kardiopargi, vabade raskuste ja venitusalaga, funktsionaalala, ujula (16 × 25 m) ja laste treeningbasseini. Spordiklubis on kaks rühmatreeningute saali, kus toimuvad treeningud erinevale maitsele oma ala parimate spetsialistide juhendamisel.

Tallinn Viimsi SPA Spordiklubis on võimalus teostada kehakoostise analüüsi ning oma ala spetsialistid pakuvad nii toitumisnõustamise kui ka personaaltreeningu teenuseid. Treeningujärgseks lõõgastumiseks ning taastumiseks on kõigil spordiklubi külastajatel võimalus külastada Viimsi spaa saunakeskust. Külastajatel on võimalik soetada nii korrapileteid kui ka kuupääsmeid ja seda ilma siduva lepinguta!

Sügisest liitub spordiklubi perega neli uut treenerit. Tutvu uue spordiklubiga!

Liutorud pakuvad emotsiooni igal aastaajal

Atlantis H2O Aquapark ootab veemõnusid nautima. Aquapargis on mitmeid lõbusaid veeatraktsioone: lainebassein, ringvooluga bassein, kaheksa erinevat liutoru, millest pikimad on üle 120 m. Pisikestele külastajatele on eraldi oma väikelaste mängu- ja lustiala koos kahe väiksema liutoru, ronimisala ja 20 cm sügava basseiniga. Väikelasteala kaks liutoru on mõeldud lastele pikkusega alates 1 meetrist. Väikelasteala ümbritseb ümarate servadega bassein, milles veesügavus vaid 0,20 m. Atlantis on mugavalt ühendatud Viimsi spaa saunakeskusega, et saaksid pärast pikka liugu veel kuuma leili ja spaamõnusid nautida. Jõudu uuele ringile minna annavad maitsvad näksid ja tervislikud smuutid NomNom kohvikust.

Kinoelamus otse kõrvaltänavast

Tallinn Viimsi SPA hotellis asub oma kvaliteetse pildi ja helisüsteemi poolest tuntud Viimsi kino. Saalides on kasutusel hübriidekraanid, mis ühendavad endas valge ja hõbedase ekraani parimaid omadusi, tagades selge, nüansirohke ja suurepärase tasakaalustatud valgusjõuga pildipeegelduse ja seda nii 3D kui ka 2D filmide vaatamisel. Kinokompleksi kõik neli saali on varustatud  Sony 4K tipptehnoloogiaga, mida on nauditav vaadata nii esimestest kui ka tagumistest ridadest. Tule ja veeda unustamatu kinoelamus kodukandist lahkumata!

Elav muusika Black Rose pubis

Reedeti saa osa elavast muusikast ja maitsvatest söökidest ning jookidest Black Rose pubis. Traditsioonilised muusikaõhtud pakuvad vaheldust argipäevast, andes võimaluse nädalavahetus mõnusalt vastu võtta. Septembris astuvad lavale La Luna, Wiiralt ja Jüri Homenja. Spordisõpradega vaatame üheskoos pubi suurelt ekraanilt põnevaid spordisündmusi.

Pubi kokad valmistavad suussulavaid roogasid igale maitsele, ka veganitele. Lastega peredele pakub lisaväärtust laste mängutuba, kuhu mugavalt pubi teiselt korruselt mängima pääseb. Lapsevanemal on võimalus läbi wifi ja kaamerasüsteemi lapsel mängutoas silma peal hoida ilma lauast lahkumata.

Viimsi spaa restoranis söö palju jaksad

Hommiku-, lõuna- ja õhtusööki pakub rikkalik buffet-restoran. Pühapäeval võta hetk endale! Naudi Viimsi spaa restoranis suvehõngulist brunchi. Valikus on nii soojad road, külmad salatid kui ka magusad hommikusöögid. Brunchi joogikaardilt leiad meelepärase Mimosa, vahuveini või käsitöölimpsi. Suvel on avatud restorani suveterrass, kus ilusa ilmaga värskes õhus sööki ja jooki nautida.

Sinu kohalik ilukeskus

Tallinn Viimsi SPA hotelli on loodud kõrgetasemelise ja laia hoolitsustevalikuga ilukeskus. Siin saad aja maha võtta ning pühenduda tervisele ja puhkusele. Sobivaima hoolitsuse leidmisel abistavad Sind ilukeskuse spetsialistid. Teenusevalikust leiad iluhoolitsused kehale, näole, kätele ja jalgadele, meestele ja lastele mõeldud ilu- ja spaahoolitsused, päevaspaa paketid, aparaadihoolitsused näonaha noorendamiseks ja keha trimmimiseks, erinevad massaažiliigid, sh klassikaline, spordi-, Tai ja tselluliidivastane massaaž ning soolaravi.

Teenusevalikusse on lisandunud maailmakuulus microneedling protseduur, mis noorendab nahka ja silub miimikakurde ja -kortse. Loe Viimsi spaa hotelli võimaluste kohta lähemalt spatallinn.ee.

Oled Viimsi spaa klubiliige? Püsikliendid naudivad maja teenuseid parimatel tingimustel. Klubiliikmeks astumisega ja kaasnevate eelistega tutvu Tallinn Viimsi SPA kodulehel spatallinn.ee/viimsi-spa-klubi/.