Tänu äsja avalikustatud frantsiisipartnerlusele jõuab Pingu’s English varsti Viimsi lasteni. Armastatud multikategelane Pingu aitab neil õppida inglise keelt ja palju muudki.

Eesti Pingu’s English lansseeriti Tallinnas 2018. aasta kevadel. Hiljuti teatas programmi Pingu’s English Eesti põhifrantsiisivõtja Tatjana Dodatko, et peagi avatakse veel kaks sama programmi kooli: Viimsis ja Pärnus.

Viimsi huvikool Pingu’s English asub tegutsema Viimsi raamatukogu ja noortekeskuse kõrval, Viimsi Marketi hoone teisel korrusel (Randvere tee 9). Kool mahutab kuni 120 õpilast ja pakub paindlikku ajakava eri tasemetele. Uus huvikool hakkab korraldama regulaarseid tunde ja ka laagreid, mõlemaid nii siseruumides kui ka väljas, et muuta inglise keele õppimine põnevaks, lõbusaks ja tulemuslikuks.

Lisakeele õppimine varajases eas võib tõhustada lapse emakeelset kirjaoskust ja ühtlasi mõjutada positiivselt aju struktuuri. Pingu’s English võimaldab lastel harjutada inglise keelt lõbusas ja turvalises keskkonnas ning täiendab nende sõnavara mitmes keeles korraga.
Huvikool uuris mitme aasta jooksul eri keeleõpetusmeetodeid, mida rakendatakse varajases eas õppijate puhul. Lõpuks otsustati valida Pingu’s English, kuna see on täiesti ainulaadne varajase ea õppekava.

Programm Pingu’s English rakendab väikeste õppijate inglise keele oskuse arendamisel interaktiivset, mängupõhist õpet ning terviklikku ja lapsele keskenduvat lähenemisviisi. Pingu’s English on frantsiisil põhinev ülemaailmne alushariduse programm. Selle järgi õpetatakse lapsi, kellel on vanust kolm kuni üheksa või enam aastat, ning see põhineb tohutult populaarsel ja väga armastatud multikategelasel Pingul.

Programmi Pingu’s English populaarsed alushariduse inglise keele koolitused ja rahvusvahelised lasteaiaprogrammid kuuluvad ettevõttele Linguaphone Group. Tegu on maailmas ühe kõige tunnustatuma keelekoolituste pakkujaga ning tal on kogemust juba üle 115 aasta!

Pingu’s English on üleilmne kaubamärk, mille kohalolek kasvab kogu maailmas. Need koolid tegutsevad juba enam kui 20 riigis, sealhulgas Itaalias, Leedus, Küprosel, Hiinas, Tais ja Saudi Araabias. Hiljuti avati sama programmi koolid ka Laoses, Hongkongis ja Vietnamis.

Neljaastmeline arendusprogramm Pingu’s English on osutunud nii laste kui ka vanemate suureks lemmikuks. Üheks põhjuseks on see, et need tunnid eemalduvad tavapärasest koolimudelist. Selle asemel hõlmavad tunnid elavaid, kaasahaaravaid ja interaktiivseid tegevusi, mis sisaldavad kõike: alates mängudest ja käsitööst ning lõpetades lugude ja lauludega. Viimsi huvikoolis Pingu’s English teatakse, et mida lõbusam kõigil on, seda tõhusam on ka õppimine.

Pingu on üks tore ja seiklushimuline pingviin lõunapooluselt ning tal on ainulaadne võime võluda lapsi kogu maailmas. See programm põhineb väikse ja armsa Pingu Antarktika-seiklustel. Pingu maailm elavdab laste kujutlusvõimet ja annab neile kaasa oskused kogu eluks.

Arendusprogrammi Pingu’s English iga aste koosneb 12 õppemoodulist. Iga moodul põhineb erineval Pingu multifilmi osal. Seda näidatakse klassis koos hulga muude õppematerjalidega, mis aitavad multifilmil ellu ärgata. Klassiruumid, õppevahendid ja praktilised tegevused põhinevad kõik Pingu värvikal fantaasiamaailmal.

Keeleõppe tulemused on väga reaalsed. Ühendades tõhusad keeleõppemeetodid ning lõbusa ja toetava õhkkonna, annab Pingu’s English lapsele enesekindluse kasutada inglise keelt igapäevases elus. Selle inglise keele alushariduse programmi toel omandavad väiksed lapsed selle elutähtsa oskuse võimalikult varases eluetapis. Tugevatele hariduspõhimõtetele tuginedes on programmi Pingu’s English loojad välja töötanud meetodi, mida tuntakse ja hinnatakse kogu maailmas. 

Rakendame oma huvikoolis mängupõhiseid tõestatud õpetamistehnikaid, mis aitavad lastel pühenduda õppimisele. Kasutame spiraalset õpet: selleks, et tugevdada teadmisi, mille meie lapsed on omandanud, anname neile vajalikud oskused ja enesekindluse õpitu rakendamiseks.

Selle asemel, et kasutada lihtsalt kuulamis- ja kordamismeetodit, keskendume lastele inglise keelt õpetades meetodile, mis võimaldab neil areneda inimesena. Me ühendame kuulamis-, rääkimis-, kirjutamis- ja lugemisoskuse, et anda lastele põhjalik teadmiste pagas.

Peale selle, et programm Pingu’s English annab õpilastele eluks uued väärtuslikud oskused, tutvustab see tasakaalustatul ja meeldival moel lastele ka päris kooli. Tutvustame lastele tasahilju klassiruumis õppimise ideed, arendades neis täiskoormusega kooliks vajalikku kannatlikkust ja distsipliini. Laps saab esimese meeldiva hariduskogemuse, mis aitab tal koolis kiiresti kohaneda.

Registreerumise ja töökohtade asjus saate infot veebilehelt www.pingusenglish.ee ja e-posti aadressil viimsi@pingusenglish.ee. Võite meile ka helistada telefonil 5559 2043.

Et olla kursis kõigi tuleva aasta põnevate ettevõtmistega, vaadake kindlasti Facebooki lehte @Pingu’s English Viimsi ja jälgige meie Instagrami lehte @pingusenglishviimsi.