Oktoobri lõpus tunnustas ja toetas Viimsi vald noori, kes on oma valdkonnas olnud teistele eeskujuks ning panustanud ühiskonna arengusse või saavutanud oma tegevuses kõrge taseme. Tunnustuse pälvisid nii spordis, kultuuris kui ka teaduses tegutsevad noored.

Hannes Piirisaar

Hannes on edukalt osalenud matemaatikavõistlustel, saavutanud häid tulemusi pranglimises (4. koht) ja nutispordis (piirkonna finaalis 2. koht, Eesti meistrivõistlustel 3. koht). Ta on aktiivne noor, kes korraldab ekskursioone Prangli saarel nii eesti kui ka inglise keeles.

Hannes
Hannes

Andre Näppi

Andre on väga hea õppeedukusega ning tal on silmapaistvad saavutused spordis. Ta on kahekordne U14 Eesti meister 400 m jooksus, Eesti meister 800 m jooksus ja Harjumaa meister 60 m jooksus. Hõbemedali on ta saanud 200 m ja 60 m jooksus.

Andre
Andre

Johannes Hubert Pukk

Johannes Hubert õpib Gustav Adolfi gümnaasiumis heade tulemustega ning on alates 7. eluaastast tegelenud purjetamisega. Ta on jõudnud Eesti meistrivõistlustel esikolmikusse Laser 4,7 ja Laser Radial paadiklassis.

Johannes Hubert

Jorgen Tiigisoon

Jorgen on saavutanud väga häid tulemusi reaalainete olümpiaadidel ja võistlustel. Pälvinud Viimsi gümnaasiumi aasta kohalolija tiitli. Muuhulgas on ta saanud õpilaste teadustööde konkursil eripreemia kaasaskantava kõlari ehitamise eest. 

Jorgen
Jorgen

Mattias Kunder

Mattias on kõrgelt motiveeritud noormees, kellel on silmapaistvad tulemused balletis. Ta osales edukalt Tallinn International Ballet Summer Workshop’il ning on osatäitja „Anna Karenina“ lavastuses.  

Mattias
Mattias

Lili Liisa Saks

Lili Liisa on iluuisutaja, kes on omavanuste seas võitnud sellel aastal võistlusi nii Eestis kui ka Lätis.

Lili Liisa
Lili Liisa

Konrad Kasemaa

Konrad on tubli spordipoiss, kel on silmapaistvad saavutused BMX-krossis. Tänavu tuli ta Eesti meistrivõistlustel esikohale.

Konrad
Konrad

Sissy Nylia Benita

Sissi Nylia on suurepärane laulja ja laulukirjutaja, kes on muuhulgas esinenud paljudel heategevuslikel üritustel ja aitab võidelda koolikiusamise vastu.

Sissi
Sissi

Ansambel Heating (avafotol)

Ansambel Heating alustas tegevust rokiringina Viimsi koolis 2015. aastal. Koolibändist kasvas välja grupp nimega Heating. Tänaseks on noortebänd esinenud nii Eestis kui ka Saksamaal, kuid kõige rohkem kodukohas Viimsis. Heating esitab suures osas omaloomingut ning on aastate jooksul tublisti arenenud ja kasvanud. 

Ootame ka edaspidi kõiki noori, nende vanemaid ja juhendajaid märkimisväärsetest saavutustest teada andma ning soovime tuult tiibadesse!