Maleva lõpetamine Viimsi kinos. Foto: Moonika Oras
Maleva lõpetamine Viimsi kinos. Foto: Moonika Oras

Seekord on malevasuvi taas lõppenud, kokku sai töökogemuse nii rühmades töötades kui noori juhendades 120 Viimsi noort vanuses 13-26.

Suur tänu teile, Viimsi noored! Vald on saanud nelja nädalaga palju kaunimaks ja puhtamaks tänu teie tublile tööle. Lisaks heakorrarühmadele, kelle tööd korraldas väga hästi ehitus- ja kommunaalosakond, oli meil väga hea koostöö ka lasteaedade MLA ja Põnnipesaga, koolidega, ning sotsiaal- ja tervishoiuosakonnaga. Esmakordselt käisid noored abiks üksikutel eakatel, kes vajasid abi aiatöödel.

Täname väga ka Noortekeskuse rühmajuhte, kes lisaks töö koordineerimisele on rühmad koos hoidnud ja korraldanud vaba aja tegevusi – rühmade vahelisi võistlusi, ühist söögitegemist, mänginud bowlingut jne.

Tore oli näha, et lisaks tööle oli noortel huvi ka sportlike ja lõbusate vaba aja tegevuste vastu kui ka Eesti Töötukassa poolt korraldatud koolituste vastu. Saadud on töökogemus, palju uusi sõpru ja uut infot.

Tore, et koostöö on jätkunud ja laienenud Viimsi ettevõtetega. Täname väga kõiki tööandjaid, kes pakkusid noortele Viimsis tööd ja aitasid korraldada noorte vaba aega. Suur tänu Viimsi Cafe Lyon, Tallinn Viimsi SPA, Viimsi Apollo, Viimsi Sportland, Viimsi Hambakliinik, Viimsi Selver, Viimsi Koduekstra, Lastepood Pisipai ja Viimsi Vabaõhumuuseum.

Ilusat suve jätku ja peatselt algavat kooliaastat!

Marju Aolaid

Viimsi abivallavanem