Spordinädal kestab – veel jõuad trenni

SPORT: Kõigi liikumisürituste ning Viimsi Sügisrulli võistluse kohta leiate täpsema info Viimsi Spordi Facebooki lehelt või www.viimsisport.ee.

23.–30. septembril tähistab Eesti üleeuroopalist spordinädalat. See Euroopas viiendat korda aset leidev ettevõtmine on kujunenud Eestis suurimaks inimesi liikuma innustavaks kampaaniaks. Nädala eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ja tõsta liikumise- ja tervisealast teadlikkust. 
Spordinädala raames korraldab Viimsi Sport tasuta rullsuusa-, kepikõnni- ja maastikurattatreeninguid ning jõutreeninguid Karulaugu jõulinnakus. 

KAVA:

R 27.09 kell 18.30–20 kepikõnni ühistreening Karulaugu terviserajal. 
Teistmoodi kepikõnd BungyPump treeningkeppidega. Osalejad saavad spetsiaalsed treeningkepid kohapeal tasuta kasutamiseks.
 
L 28.09 kell 12–13.30 rullsuusatreeningud Randvere kergliiklusteel. Koguneme Tädu terviseraja jõutrenažööride juures. Kellel ei ole omal rullsuuski, siis on võimalik neid ka rentida. Hea võimalus proovida midagi uut!
 
P 29.09 kell 11–12.30 võistlus Viimsi Sügisrull – maastikujooks + rullsuusk. Täpsemat info leiate Viimsi Spordi koduleheküljelt.
 
E 30.09 kell 18–19.30 maastikuratta ühistreening Randvere metsas – kogunemine Randvere kooli kõrval parklas.

29.septembril toimub võistlus Viimsi sügisrull Tädu terviserajal ja Randvere kergliiklusteedel.

Noored (12–14 a) saavad osaleda lühikesel distantsil, kus läbida tuleb maastikujooks Tädu terviseraja 2,1-kilomeetrisel ringil ning rullsuusatamine klassikalises tehnikas Randvere kergliiklusteel 5,1-kilomeetrisel ringil. Pika distantsi osalejad peavad läbima maastikujooksu Tädu terviseraja 2,7-kilomeetrisel ringil ning rullsuusatamise klassikalises tehnikas Randvere kergliiklusteel 11,2-kilomeetrisel ringil.

Kõigi liikumisürituste ning Viimsi Sügisrulli võistluse kohta leiate täpsema info
Viimsi Spordi Facebooki lehelt või www.viimsisport.ee.