23.septembril toimus V Püünsi pereorienteerumispäev. Tavaliselt toimub see vahva sündmus kevadeti, aga nagu paljud koosviibimised, tuli ka meil selle toimumisaega pisut edasi lükata. Sündmus on kohaliku kogukonna jaoks väga eriline ja oodatud.

Selles ettevõtmises kohtuvad kogukond, sport ja ilus keskkond. Sündmus on mõeldud eelkõige peredele, aga osa saavad võtta ka tõsisemad sportlased. Orienteerumiseks on kaks võimalust – “Naudin aega perega” – rahulik punktide läbimine, omas tempus või “Olen täna võidumees” – loeb kiirus ja läbitud peavad saama kõik punktid. Orienteerumist aitab Püünsi Koolil korraldada Orienteerumisklubi TON Mait Tõnissoni eestvedamisel. Sel korral said võistlejad minna oma valitud ajal rajale, ent puudusid suur alguse- ja lõputseremoonia. Loosi auhinnad ja  karikad jagati välja internetis, Püünsi Kooli FB live vahendusel. Sel aastal võttis meie võistlusest osa 84 võistkonda 248 osavõtjaga.

Püünsi Kool tänab kogukonda ja toredaid ettevõtteid – aitäh – Viimsi vallavalitsus, orienteerumisklubi TON, Mait Tõnisson, perekond Vohu, perekond Päärenson, spordiklubi MyFitness, Sutu OÜ, SA Eesti Meremuuseum, ajakiri Paat ja Merendus, Eesti Sõjamuuseum, Peetri Pizza Viimsi, Nautica Keskus, Burger Kitchen tänavagurmee, Siigur Restaurats ja kõik teised, abilised ja toetajad. Orienteerumiseni!

 Püünsi Kool