Lauluvõistlus „Viimsi Laululaps“ 2020 on ukse ees!

Lauluvõistlus toimub laupäeval, 17. oktoobril kell 12 Viimsi Raamatukogu saalis (Randvere tee 9, Haabneeme).

Lauluvõistluse žürii liikmed on:

Katrin Puur – koorijuht ja muusikapedagoog, vokaalansamblite konkursi „Volüüm“ korraldaja, kunagise ETV legendaarse lastelaulude telesaate Entel-tentel laululaps (Katrin Kull)

Külliki Levin – laulukirjutaja, lauluõpetaja ja muusikastuudio „Külliki Lauluaed“

Olav Ehala – helilooja ja pianist

Lauluvõistlus toimub sel aastal kahes voorus: eelvooru-  ja põhivõistlusena.

Viimsi Laululaps 2020 lauluvõistlusele registreerus ühtekokku 72 noort lauljat. Kõige rohkem registreerus osalejaid 7-9 aastaste vanusrühma – kokku 28 lauljat, kus žürii ettepanekul pääses põhivõistlusele 15 lauljat ja 10-12 aastaste vanuserühma – kokku 29 lauljat, kus žürii ettepanekul pääses põhivõistlusele 16 lauljat. Põhivõistlusel osaleb kokku 45 osalejat.  

Põhivõistlusel osalejate nimekiri on avaldatud Viimsi valla kodulehel siin: https://www.viimsivald.ee/viimsi-laululaps-2020

Lauluvõistluse lavaproovid toimuvad Viimsi Raamatukogu saalis reedel, 16.oktoobril alates kell 14 – 19. Lehe ilmumise ajaks on Viimsi valla kodulehel avaldatud lauljate proovide ajagraafik ja lauluvõistluse esinemisjärjekord ning ajakava.

NB! Seoses koroonaviirusest tingitud olukorraga toimub lauluvõistlus ilma publikuta! Nakatumise riski vähendamiseks palume võistluspäeval Viimsi Raamatukogusse tulla ainult esinejatel (laulja ja saatja(d)) ning lauljate juhendajatel vastavalt lauluvõistluse esinemisjärjekorrale ning ajakavale.    

Kõik huvilised saavad lauluvõistlusele kaasa elada videosilla vahendusel. Võistluste tulemused teatatakse Viimsi valla kodulehel ning võimalusel lauluvõistluse toimumise ajal videosilla teel. Kogu võistlus salvestatakse ja osalejad saavad peale võistlust soovi korral oma esinemise salvestuse.          

„Viimsi Laululaps“ lauluvõistluse parimatel on võimalus pääseda maakondlikule lauluvõistlusele „Harjumaa Laululaps 2020“, mis toimub 6. ja 7.novembril Keila kultuurikeskuses.

Kõigile noortele lauljatele ja juhendajatele edu ja indu – nii neile, kes sel aastal võistlevad lõppvõistlusel kui ka neile, kes sel aastal veel lõppvõistlusele ei pääsenud!