Lõbus laagrisuvi tuleb taas! Ootame kõiki lapsi suvel vahvalt ja arendavalt koos aega veetma. Meie linnalaagrite valikust leiab sobiva igaüks. Et oleks kergem valida, siis panime lühidalt kirja, mis toimuma hakkab.

Laagrite lisainfo leiate Viimsi huvikeskuse kodulehelt www.huvikeskus.ee
Kohti on piiratud arv. Registreeru varakult!

ELAMUSTE LAAGER
14.-18. juuni k 9.00-17.00
Laagrisse on oodatud 6-9-aastased lapsed.
Hind 135 eurot.

Elamuslaager pakub palju seiklusi ja avastamisrõõmu. Ees ootavad põnevad külastused Paks Margareeta Meremuuseumisse, Tervishoiumuuseumisse ja Teletorni, harivad töötoad, aktiivsed seiklused ning vahvad mängud. Iga päev soe söök ja tervislikud vahepalad. Laagrinädal lõpetatakse bowling’uga.

STREET DANCE LINNALAAGER
14.–16. juuni k 10–16
Laagrisse on oodatud 7–15-aastased lapsed
Hind 100 eurot.

Hinnas sisalduvad treeningud, lahe muusika, põnevad tegevused, töötoad ja toitlustus.

PRODANCE POISTE JA TÜDRUKUTE LINNALAAGRID
14.–16. juuni ja 23.–25. august k 10–16.30
Laagrisse on oodatud 6–13-aastased lapsed.
Hind 100 eurot.

Lisaks treeningutele toimub palju lõbusaid vaba aja tegevusi, võistlusi, mänge ja üritusi. Tähtsal kohal on sport ja liikumine, reaalne suhtlus, selle toetamine läbi erinevate tegevuste. Koos käiakse kinos, mängitakse jalgpalli, tantsitakse, tehakse joogat, tehakse võistlusi jpm põnevat.

TANTSULISE ILUVÕIMLEMISE LINNALAAGRID
17.–18. juuni ja 26.–27. august k 10–16.30
Laagrisse on oodatud 5–9-aastased lapsed.
Hind 69 eurot sisaldab treeninguid, erinevaid tegevusi ja toitlustust.

Tantsime, võimleme, ehime end glitter tattoodega jpm. Tähtsal kohal on:
sport ja tervis, treeningud, reaalne suhtlus, selle toetamine läbi erinevate arendavate mängude ja tegevuste.

TERE SPORT LINNALAAGER
28.–30. juuni k 10–16
Laagrisse on oodatud 6–10-aastased lapsed
Hind 100 eurot.

Hinnas sisalduvad treeningud, põnevad tegevused, töötoad ja toitlustus. Teeme tutvust spordiga.

HEA TUJU LAAGRISUVI „KOOSOLEMISE RÕÕM“
28. juuni – 2. juuli ja 9.–13. august k 10–16
Laagrisse on oodatud 7–13-aastased tüdrukud
Hind 110 eurot.

· Seikleme looduses.
· Meisterdame plekkpurgist imelise küünlalaterna ning pliiatsitopsi ja muidugi joonistame.
· Tantsime ja õpime selgeks ühe vahva tantsukava.
· Mängime vahvaid meeskonnamänge nii õues kui ka toas.
· Etendame reklaame, minietendusi ja moe–d ning seda päris laval ja kostüümidega.
· Ühel päeval sõidame linna, teeme fotojalutuskäigu ja kohtume põneva persooniga!
· Igal päeval on lõunasöök ja päeva jooksul ka kerge vahepala!

DISAINILAAGER
28. juuni – 1. juuli ja 9.–12. august k 11–14
Laagrisse on oodatud 7–12-aastased tüdrukud
Hind 75 eurot/neli päeva, 25 eurot/päev.

Tutvume taaskasutuse teemaga, tutvustame mida, kuidas ja miks kasutada. Kujundame ja õmbleme T-särgi, vajadusel värvime, kasutades batika tehnikat.
Ehted – kristallvaigust, pärlitest, pitsist, traadist jne. Õpime lihtsamaid maalimise tehnikaid, maalime klaasile, puidule, kivile.

TÜDRUKUTE LOOVUSLAAGER
5.–7. juuli k 9–17
Laagrisse on oodatud 6–9-aastased tüdrukud.
Hind 95 eurot.

Saame osa põnevatest ja harivatest töötubadest. Külastame martsipanimuuseumit ning meisterdame martsipanist kujukesi. Samuti saame osa keraamika töötoast. Ees ootab bowlingumäng ja palju aktiivseid ja loomingulisi tegevusi. Iga päev soe söök ja tervislikud vahepalad.

ARABELLA TANTSULAAGER
5.–9. juuli 10–17
Laagrisse on oodatud 7–14-aastased tüdrukud.
Hind 119 eurot. Laagri hind sisaldab kõiki tegevusi, külastatavaid ekskursioone ja sooja lõunasööki.

Viime läbi mitmesuguseid tantsutunde, mängime lõbusaid ja sportlikke mänge, paneme end proovile huvitavaid ülesandeid lahendades ning taaselustame hoovimänge. Kõikides päevades on palju tantsu, nalja ja naeru. Külastame põnevaid kohti, käime kinos ja looduses. Igasse päeva mahub palju põnevat! Eesmärk on tekitada lastes huvi tantsu, liikumise ja spordi vastu. Meie laagrist ei lahku ükski laps ilma diplomi ja auhinnata. Tunnustust jagatakse kõigile.

ARABELLA LINNALAAGER „SUVESEIKLUS“
5.–9. juuli ja 2.–6. august k 10–17
Juuli laagrisse on oodatud 7–14-aastased tüdrukud ja augusti laagrisse 7–12- aastased poisid.
Hind 119 eurot sisaldab kõiki tegevusi, käsitöö tegemiseks/loovtööks vajalikke materjale, külastatavate kohtade pileteid ning iga päev sooja lõunasööki.

On nalja ja naeru, lusti ja mängu, avastamiseks midagi uut ja põnevat, loovtegevust, liikumist ja sportlikke mänge. Meisterdame, uurime, leiutame, käime looduses, mere ääres ja külastame põnevaid kohti. Suveseikluse märksõnadeks on: päike, suvi, rand, sõbrad, põnevus, loovus, liikumine, nali, mäng. Meie laagrist ei lahku ükski laps ilma diplomi ja auhinnata. Tunnustust jagatakse kõigile.

SUVINE MEIGILAAGER
5.–9. juuli ja 2.–6. august k 11–13.15
Laagrisse on oodatud 8–13-aastased tüdrukud
Hind 149 eurot.

Õpetlik tüdrukute meigilaager on suunatud noortele neidudele, kes tunnevad huvi kosmeetika põneva maailma vastu. Iga laagripäev on täis praktilist toimetamist ning olulist teooriat. Viie päeva jooksul õpime näonaha eest õigesti hoolitsema, seda puhastama ning hoidma. Samuti vaatame üle, kuidas on hügieeniline oma meigitooteid tarbida ning aru saada, et kosmeetika on vanaks läinud. Lisaks ootavad laagris mitmed põnevad tegevused. Ühel päeval liitub meiega fotograaf ning õpime viisakat poseerimist ja teeme lahedaid grupipilte. Digitaalsed pildifailid saadame hiljem kõikidele osalejatele. Peatume pisut sotsiaalmeedial ja räägime seal olevatest ohtudest. Mis on varikontod? Kas meie isiklikud kontod peaksid olema privaatsed? Kuidas toimib TikTok? Mida postitada ja mida mitte? Laagri lõpetame sädeleva ning värvilise fantaasiameigiga.

ROBOOTIKALAAGRID
12.–16. juuli ja 2.–6. august k 10–17
Laagrisse on oodatud 6–9-aastased lapsed.
Hind 135 eurot.

Robootikalaagrisse ootame uusi ja vanu tuttavaid. Varasem kokkupuude robootikaga pole vajalik.Ehitame põnevaid projekte, avastame ja õpime tundma erinevaid roboteid. Teeme ise multikaid, ehitame legodega, saame osa erinevatest töötubadest. Külastame tehnoloogiakooli TalTechi töötuba. Saame osa Energia Keskuse programmist „Särtsu Tund“. Laagrinädala lõpetame vahva bowlingumänguga. Iga päev soe söök ja tervislikud vahepalad.

HEA TUJU MINILAAGER
27.–28. juuli k 10–17
Laagrisse on oodatud 7–10-aastased poisid ja tüdrukud (sobib ka koolieelikutele).
Hind 70 eurot koos lõunasöögiga.

Mängime (meeskonnamängud, osavusmängud, mõtlemismängud jne). Meisterdame. Matkame ja orienteerume (koos metsapiknikuga).

BUMBLE SUMMER SCHOOL
2.–6. august k 10–16
Laagrisse on oodatud 6–9-aastased lapsed.
Hind 135 eurot (tulumaksutagastusega, sisaldab kõiki materjale, väljasõitu, sööke ja tegevusi). Mitme lapse registreerimisel soodustus!

Bumble Summer School on intensiivkursus, kus käsitleme Bumble Erahuvikooli õppekava „Inglise keel ja kultuur lastele“ huvitavamaid teemasid.
Toimuvad põnevad õppetunnid ja erinevad projektid. Õpime eri teemasid ainult inglise keeles – kunsti, loodust, matemaatikat ja teadust – kõike, mis võiks huvi pakkuda. Laps omandab nii uusi üldteadmisi, kultuuri kui ka keelt. Meie motoks on: kasutame keeli, et õppida; õpime, et kasutada keeli. Lapsed, kes ei ole varem inglise keelega kokku puutunud õpivad uusi teadmisi ning lapsed, kellel on suhtlemiseks piisav keeletase omandatud, saavad oma oskused proovile panna ja neid täiendada. Iga päev on soe lõunasöök, millele järgnevad päeval õpitud keelt kinnistavad lõbusad mängud ja tegevused. Laagri viimasel päeval teeme väljasõidu, et koos rakendada õpitud teadmisi ja peame pikniku.

HELEN DORON ENGLISH Suvekursus  “JUMP WITH JOEY” 
9.-13. august ja 15.-19. august kell 9.30-16.30
6-9-aastastele
Hind 140 eurot

Helen Doron English suvised INTENSIIVKURSUSED pakuvad unikaalse EMAKEELE METOODIKA alusel põneva sõnavara koos keelepraktikaga vahvate tegevuste käigus – see on võimalus veeta suvevaheaeg LÕBUSALT ja KASULIKULT! 

Helen Doron English SUVISED INTENSIIVKURSUSED pakuvad lastele kvaliteetset keeleõpet koos õppimis- ja tegutsemisrõõmuga. Keelekeskkond stimuleerib lapsi keelt kasutama ja mitmekülgsed vahelduvad tegevused muudavad päevad intensiivseilt tegusaiks. Eesmärgiks on julgustada lapsi inglise keeles õieti rääkima, õpetada uut sõnavara ja pakkuda neile põnevat väljundit. 

Meie SUVEKURSUSTE päevad on täis pidevat tegutsemist – mänge, meisterdamist, loovaid tegevusi, laule, esinemist ja seda kõike AINULT INGLISE KEELES. Pakkuge oma lastele lõbusat aga kasulikku suvepuhkust UNIKAALSE emakeele metoodika alusel! 

TERVISELAAGER
16.–19. august k 9–17
Laagrisse on oodatud 6–9-aastased lapsed.
Hind 115 eurot.

Suurepärane võimalus osaleda erinevates meelelahutuslikes ja harivates tegevustes. Külastame tervishoiumuuseumi harivat töötuba „Terve suu“. Võtame osa põnevast töötoast, mille käigus valmistab iga laps endale ise seepi. Külastame Tallinna Botaanikaaeda ning teeme tervisliku pikniku. Räägime toitumisest ning tervislikest eluviisidest. Oleme aktiivsed, liigume, otsime, meisterdame ja nuputame. Põnevat tegevust jagub igale maitsele.
Iga päev soe söök ja tervislikud vahepalad.