Oktoobrikuus oli võimalik kõikidel huvilistel jagada oma arvamust ja kujundada alustava pühapäevakooli tegevust. Nüüdseks on info kokku kogunenud ning selle põhjal on saanud pilt eesootavast palju selgemaks.

Juba 20. novembril kell 13saame koguneda EELK Viimsi Püha Jaakobi kirikusse, et alustada pühapäevakooli esimese tutvustava tunniga, kuhu on oodatud kõik lapsed. Esimesel kohtumisel tutvume üksteisega ning omal mängulisel viisil ka kirikuga, et teada saada, mis koht see kirik on, kuhu oleme kokku kogunenud, ja millised olulised asjad kirikus paiknevad. Lisaks saame läbi meisterdamise teada, mis on piibli punane niit. Pühapäevakool võtab terve õppeaasta jooksul vastu kõik huvilised ning on mõeldud eeskätt alaealistele. Loomulikult on oodatud lapsed ka teistest kogudustest ning ka peredest, kelledel usuga kokkupuuteid vähem – just pühapäevakoolis on võimalik selles osas targemaks ja teada saada, mis on uskumine ja kes on Jumal.

Praeguse plaani kohaselt hakkavad tunnid toimuma iga kuu viimasel pühapäeval ajavahemikus kell 13 kuni 14. Küll aga, arvestades eesootavat advendi- ja pühadeaega, toimuvad tunnid kuu eelviimasel pühapäeval ehk 20. novembril ja 18. detsembril algusajaga ikka kell 13.

Pühapäevakooli tegevusele ei ole kehtestatud konkreetset hinda, kuid eks kulusid kaasneb iga tegevusega. Nii pigem ootab kogudus lapsevanematelt toetust annetuste näol oma äranägemise kohaselt, et katta kulusid, mis pühapäevakooli tegemistega seoses tekivad. Rõõmsa kohtumiseni juba pühapäeval!