Astu läbi…

Viimsi valla huvitegevuse infolaat toimub laupäeval, 5. septembril kell 11-14 Viimsi koolis ja õuealal.

Kohapeal saab tutvuda Viimsi valla koolides, huvikeskustes ja spordikompleksides pakutavate huviringide, sporditrennide ja teiste noorte ning ka täiskasvanute vabaaja sisustamise võimalustega.

Lisaks huviringidele on kohal organisatsioonid, kes igapäevaselt panustavad meie turvalisusse või keskkonna paremaks muutmisesse, näiteks Tallinna Vangla, Uuskasutuskeskus, Politsei- ja Piirivalveameti identiteedi ja staatuste büroo esindajad ja Tallinna Kiirabi.

Tallinna Sadam pakub tasuta ekskursioone Muuga sadamasse. Eesti Naisjuristide Liit ja Viimsi Naiste Tugikeskus Hoolimine pakuvad tasuta esmast õigusalast ja psühholoogilist nõustamist.

Esmakordselt tuleb Päästeamet välja virtuaalreaalsuse (VR) mänguga, mida on võimalik mängida alates 12. eluaastat. Mängija peab avastama kodust tuleohtlikke olukordi ja neid siis ka likvideerima.

Viimsi Vallavalitsus tutvustab Augmented Urbans ja sadevee projekti ning vastab teistelegi vallavalitsuse tööd puudutavatele küsimustele.

Kokku osaleb infolaadal üle 40 organisatsiooni, toimuvad huviringide esinemised ning päeva lõpetab Gerli Padari kontsert. Uudistamist on igale vanusele.

Astu läbi!

Kaija Mägi

Viimsi huvitegevuse infolaada projektijuht

 tel (+372) 602 8860| kaija.magi@viimsivv.ee  

www.viimsivald.ee