Tekst: Signe Paalandi, Inglipuu projektijuht

Maxima on juba 13 aastat aidanud heade inimeste abiga kokku koguda kingitusi, et viia jõulurõõmu tuhandetele vähekindlustatud perede lastele üle Eesti. Ka sel aastal kogus Maxima koostöös Viimsi sotsiaaltöötajatega ning Eesti lasterikaste perede liiduga kokku just nende laste jõulusoovid, kelle peredel puuduvad tänavu võimalused lapsele soovitud jõulukingituse tegemiseks.

Heategevuslik Inglipuu jõulukampaania võimaldab igaühel panustada nende laste pühadesse, kel muidu jõulukingid saamata jääksid. Inglipuud, millel ripuvad laste jõuluunistused, asuvad 48 Maxima kaupluses üle Eesti. Igal aastal pannakse Inglipuud üles ka Maxima kontorisse, et ka ettevõtte enda töötajad saaksid omalt poolt lastele jõulurõõmu valmistada. Iga hooliv eestimaalane saab hakata ingliks, tehes Inglipuul olevale lapsele soovitud kingituse ajavahemikus 22. november – 11. detsember.

Kingikampaanias osalemiseks tuleb valida Maxima kaupluses Inglipuult üks inglike lapse nime ja sooviga, kelle jõuluunistust tahad täita, ja osta talle kingitus. Kingituse saab üle anda pakkimata kujul kas poe infoletti või kassasse, kust Maxima selle juba õigeaegselt lapseni toimetab. Märkame ja hoolime ning täidame üheskoos laste soovid Inglipuul! Suurim tänu on siiras rõõm lapse silmades ning uskuge – kõik hea tuleb ringiga teile  tagasi.

Inglipuude täpsed asukohad on leitavad veebilehel maxima.ee/inglipuu.

Üks üllatus rohkem

Dei Stein

lastekaitse vanemspetsialist

Viimsi vallas on koostöö Maxima Inglipuu projektiga juba traditsiooniline. Meil on väga hea meel, et Maxima on sellise jõulukampaania ellu kutsunud. Lapsi, kes on läbi aegade kampaaniast rõõmu saanud tunda, on iga-aastaselt olnud alla 20. Seekord on lapsi 25, keda on jõulude ajal väike üllatus ootamas. Perede taust on erinev, on lastekaitse huviorbiidis olevaid, toimetulekuraskustega ja ka Ukraina sõjapõgenikke. Kampaania olulisus seisneb selles, et tavalisest veidi keerulisemates oludes üles kasvades annab Inglipuu projekt lastele ühe üllatusterohke helge hetke ning usu jõuluaegsesse headusesse.