Konkurss „Viimsi kaunis kodu 2022“ kutsub osalema! 

Ootame Viimsi vallaelanikke ja kohalikke ettevõtteid esitama konkursile „Viimsi kaunis kodu 2022” ilusaid, huvitavaid, hästi hoitud või oskuslikult hooldatud kinnistuid. Olgu siis tegu eramu, korterelamu, tervikliku haljastuslahendusega rõduga, ühiskondliku hoone või ettevõttega, mille ümber on loodud kaunis keskkond.

Konkursiga soovitakse esile tõsta Viimsi vallas asuvaid arukate ruumilahendustega, loodust hoidvaid ja südamega hooldatud kinnistuid ning tunnustada nende omanikke või esindajaid. Konkursile „Viimsi kaunis kodu 2022“ esitatud nominentide hindamisel käsitletakse kõikide teemade koosmõju (terviklik ruum, haljastus, vormid, heakord). Konkursi koduaedade võitjad esitatakse edasi konkursile „Eesti kaunis kodu“.

„Viimsi kaunis kodu 2022” kategooriad ja auhinnafond jaotub järgnevalt:

  • Kaunis kodu (eramud ja aiad):

I koht – auhinna väärtus 1200 eurot + fassaadisilt KAUNIS KODU 2022;

II koht – auhinna väärtus 800 eurot;

III koht – auhinna väärtus 500 eurota.

  • Kaunis ühiskondlik hoone / ettevõte (ja selle esine või ümbrusesse rajatud avalik ruum, hoov) – eriauhind ilusamale ühiskondlikule hoonele / ettevõttele (eriauhinna väärtus 500 eurot).
  • Kaunis rõdu (kortermajadel) – eriauhind ilusamale ja kauni tervikliku haljastuslahendusega rõdule (eriauhinna väärtus 500 eurot).
  • Kaunis ridaelamu või kortermaja (korterelamute terviklikud haljastuslahendused) – eriauhind ilusamale kortermajale (eriauhinna väärtus 500 eurot).

Infot kaunite kodude, rõdude või hoonete kohta ootame kuni 4. juulini e-posti aadressile allar.lehtsalu@viimsivv.ee.

Kodude, rõdude või hoonete hindamine kohapeal toimub 1.–4. augustini. Kauni Viimsi kodu tiitel ja parimad eriauhinna võitjaid autasustatakse detsembrikuus toimuval „Viimsi tunnustab” galal.

Kui esitate konkursile oma naabri või tuttava, siis palun enne esitamist veenduda selles, et ka esitatu ise soovib osaleda!