LASTELE JA NOORTELE

LY LUMISTE LAULUSTUUDIO

6–12-kuused beebid  E 10.1511.00

12-aastased E 11.1512.00

Juhendaja Ly Lumiste

Info ja registreerimine: lylaulustuudio@gmail.com

BEEBIDE JA VÄIKELASTE VÕIMLEMINE

312-kuused beebid P 9.3010.30

13-aastased P 10.3011.30

35-aastased P 11.3012.30

Treener Vello Vaher

Info ja registreerimine: vello.vaher@gmail.com

BEEBIDE JA VÄIKELASTE VÕIMLEMINE

2–6-kuused beebid  E 12.3013.15   

6–12-kuused beebid  E 11.3012.15   

1-aastased    E 9.3010.15   

2–3-aastased E 10.3011.20   

Treener Reet Post

Info ja registreerimine: reet@okobeebi.ee

LASTE RÜTMIKA JA TANTS

34-aastased K 17.0017.45       

56-aastased K 17.4518.30        

710-aastased K 18.3019.15 

Treener Piret Kõõra

Info ja registreerimine: piret@heatujustuudio.ee

KAIE KÕRBI BALLETISTUUDIO

4–5-aastased algajad E 17.0018.00

4–5-aastased T ja N 17.3018.30

5–6-aastased T ja N 16.3017.30

8–10-aastased T ja N 15.3016.30

9–11-aastased valikrühm E 16.0017.00

Treener Tatjana Voronina

Info: www.balletistuudio.ee

TANTSULINE ILUVÕIMLEMINE

34-aastased tüdrukud E 17.0017.45 ja N 17.3018.15

59-aastased tüdrukud E 17.4518.30 ja N 18.1519.00

610-aastased tüdrukud E ja K 10.3011.30

Treener Lilian Veetamm

Info ja registreerimine: lilian@prodance.ee

SHOWTANTS

6–10-aastastele E 16.0016.55

6–10-aastastele T ja N 10.3011.30

6-10-aastastele R 15.3016.25

Treenerid Grisse Koppel ja Lilian Veetamm

Info ja registreerimine: info@prodance.ee

JJ-STREET HIP-HOP

712-aastased E 16.1517.15 ja K 16.3017.30

1216-aastased E 18.1519.15 ja K 18.3019.30

Treener Gerly Tuur

Info ja registreerimine: gerly@jjstreet.ee

JJ-STREET HOUSE

12–16-aastased E 17.1518.15 ja K 17.3018.30

Treener Gerly Tuur

Info ja registreerimine: gerly@jjstreet.ee

STREET DANCE

713-aastased T 14.1515.15

1418-aastased K 16.0017.00

Treener Dana Lorên Warres  ja Agnes Ihoma 

Info ja registreerimine: info@activestudio.ee

NUKUKUNSTIRING

1.4. klass K 15.0015.50 ja N 10.3011.20       

Juhendajad Eveli Apri ja Airi Voitk

Info ja registreerimine: loovustuba@gmail.com

DISAIN JA ÕMBLEMINE

Alates 10. eluaastast K 16.0016.50        

Juhendajad Eveli Apri ja Airi Voitk

Info ja registreerimine: loovustuba@gmail.com

KERAAMIKA- JA MAALISTUUDIO

Lastele ja täiskasvanutele E 19.1520.15

Juhendaja Erki Palits

Info ja registreerimine: erki.palits@mail.ee

MOEJOONISTAMISE ABC (17. september 5. november)

Noortele ja täiskasvanutele T 18.0020.00

Juhendaja Kadri Veisner

Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

AKVARELLMAAL ALGAJATELE (27.august 10. september)

Noortele ja täiskasvanutele T 18.0020.00

Juhendaja Kadri Veisner

Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

ROBOOTIKA

  1. klassi lapsed E 14.0015.30

1.–2. klassi lapsed E 9.4511.15

2. klassi lapsed E 15.3017.00

2.–3. klassi lapsed T 9.4511.15

Registreerimine: liia.tammes@gmail.com

Lisainfo: robokaru.ee

BUMBLE INGLISE KEELE JA KULTUURI HUVIRING

4–6-aastased T 18.0018.40

1.–3. klass K 10.4011.40

Info ja registreerimine: gerda@bumble.ee

BUMBLE TEADUSRING

6–8-aastased N 16.4517.30

2.–4. klass N 14.4515.30 ja R 10.4511.30

2.–4. klass N 15.4516.30 NB! Vene keeles!

Info ja registreerimine: gerda@bumble.ee

PISIMUMMU LOOV EELKOOL

6–7-aastased T 16.0017.45 ja K 8.4510.30

Info ja registreerimine: gerda@bumble.ee

VÄIKESTE HÄRRASMEESTE KLUBI

7–9-aastased poisid P 11.0012.30 (12 x kuus)

Juhendaja Maimu Hint

Info ja registreerimine: maimuhint@gmail.com

TÄISKASVANUTELE

PILATES

E ja K 12.0013.00

Treener Signe Kampus

Info ja registreerimine: signekamp@gmail.com

T 18.3019.30

Treener Aive Märtson

Info ja registreerimine: aive.martson@gmail.com

N 18.4520.00

Treener Terje Vaino

Info ja registreerimine: terje@pilatespluss.ee

SEENIORIDE TERVISEVÕIMLEMINE

K 9.0010.00

Treener Terje Vaino

Info ja registreerimine: terje@pilatespluss.ee

LIHASTREENING

K  18.4519.45

P  12.3013.30

Treener Juta Rahkema-Praks

Info ja registreerimine: juta.rahkema@gmail.com

SHINDO

T 19.3020.30

N 13.0014.00

Treener Aive Märtson

Info ja registreerimine: aive.martson@gmail.com

QIGONG

K 10.0011.00

K 19.0020.00

Treener Riina Hein

Info ja registreerimine: hein.riina@gmail.com

KLASSIKALINE JOOGA

E 19.3020.45

Treener Annika Hüüdma

Info ja registreerimine: annikahyydma@gmail.com

SELTSKONNATANTS

Algajad N 18.0019.00

Edasijõudnud I N 19.0020.00

Edasijõudnud II N 20.0021.00

Treener Alar Kaasik

Info ja registreerimine: info@seltskonnatants.ee

NAISTE BALLETT

T ja N 11.3013.00

R 19.0020.30

Treener Tiina Rebane

Info ja registreerimine: tiina.rebane@gmail.com

ARRAKIS TANTSUSTUUDIO IDAMAISED TANTSUD

T 18.4520.15

N 20.0021.30

Info ja registreerimine: info@arrakis.ee

VIIMSI TANTSUKLUBI

R 19.00–21.00 (kord kuus)

Juhendaja Kairi Lehtpuu

Info ja registreerimine: kairi@peep.net.ee

FOTOGRAAFIA ABC

T 19.0020.30

Juhendaja Kristjan Rosin

Info ja registreerimine: viimsifoto@gmail.com

FOTOKLUBI

N 19.0021.00 (kord kuus)

Juhendaja Peep Kirbits

Info ja registreerimine: fotoklubi@peep.net.ee

INGLISE KEELE KURSUSED

Algajad, taasalustavad, keskaste, edasijõudnud, individuaaltunnid

Õpetaja Reeli Saluveer

Info ja registreerimine: reelisaluveer@gmail.com

INGLISE KEEL

N 18.0019.30

Õpetaja Riina Joonsaar

Info ja registreerimine: riinajoonsaar@gmail.com

SOOME KEEL

N 19.3021.00

Õpetaja Riina Joonsaar

Info ja registreerimine: riinajoonsaar@gmail.com

HISPAANIA KEEL

K 17.3018.45

K 18.4520.15

Info ja registreerimine: a.s.wesman@gmail.com

KERAAMIKA- JA MAALISTUUDIO

Lastele ja täiskasvanutele E 19.1520.15

Juhendaja Erki Palits

Info ja registreerimine: erki.palits@mail.ee

PORTSELANIMAAL

K 17.3020.00

Juhendaja Lehte Jõemaa

Info ja registreerimine: lehtejoemaa@hot.ee

PRAKTILISE LILLESEADE KURSUS

P 14.1516.30

Juhendaja Kersti Aave

Info ja registreerimine: kerstiaave@gmail.com

EAKATE KÄSITÖÖRING

K 11.0013.00 (2 korda uus)

Juhendaja Ljuba Keskküla

Info ja registreerimine: tel 5816 7516

ÕMBLUSRING

N 18.0019.30

Juhendaja Häli Veskaru

Info ja registreerimine: hveskaru@gmail.com

MOEJOONISTAMISE ABC (17. september 5. november)

Noortele ja täiskasvanutele T 18.0020.00

Juhendaja Kadri Veisner

Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

AKVARELLMAAL ALGAJATELE (27. august 10. september)

Noortele ja täiskasvanutele T 18.0020.00

Juhendaja Kadri Veisner

Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

ALEXANDERI TEHNIKA KURSUS

T 12.0013.30
N 19.3021.00

Juhendaja Eva Püssa

Info ja registreerimine: eva.pyssa@gmail.com

VIIMSI MUUSIKALITEATER

T 18.00 ja P 13.00

Projektijuht Kalle Erm

Info: kalle@huvikeskus.ee

RAHVAKULTUUR

SEGAKOOR VIIMSI

K 17.30

Dirigent Vaike Sarn

Koorivanem Marko Laving

Info: tel 511 1128

KERGEMUUSIKAKOOR ViiKerKoor

E  18.30

Dirigent Indrek Umberg

Koorivanem Paul Kalle

Info: indrek.umberg@concert.ee

SEGARAHVATANTSURÜHM VALLA-ALUNE

Viimsi päevakeskuse saalis

(Kesk tee 1, Haabneeme alevik)

E ja K 19.30–21.00

Juhendaja Heli Tohver

Info: heli@tlu.ee

Viimsi Huvikeskuse NOORTEKAPELL

N 18.00

Juhendaja Kalle Erm

Info: kalle@huvikeskus.ee

Rahvamuusikaansambel PIRITA

E 18.00

Juhendaja August Sarrap

Info: tel 5770 5644

RANDVERE PASUNAKOOR

E 18.3021.30

Juhendaja Kristjan Jurss

Info: jkristjan@gmail.com

PILLIÕPE

KITARRIÕPPE INDIVIDUAAL- JA RÜHMATUNNID

Koolilastele ja täiskasvanutele. Ajad kokkuleppel.

Õpetajad Toomas Laur ja Juss Kaarepere

Info ja registreerimine: tomlaur@gmail.comja jusskaarepere@gmail.com

SILVER ULVIKU LÖÖKPILLIRING

Koolilapsed (üle nädala) K 16.3017.30

Juhendaja Silver Ulvik

Info ja registreerimine: sulvik@gmail.com

MUUSIKA LOOMISE RING

Koolilapsed (üle nädala) K 16.3017.30

Juhendaja Silver UlvikInfo ja registreerimine: sulvik@gmail.com