VIIMSI 100 PIDU. Laupäeval pidutseme Viimsi mõisa pargis kõik koos.

Toimuv pidu toob Viimsi mõisa parki tuhandeid osalejaid ja pealtvaatajaid ja võib muuta piirkonnas liikumise keerulisemaks ja aeganõudvamaks, seetõttu palume sihtpunkti jõudmiseks varuda lisaaega.

Alates reede 7.juuni õhtust kella 17-st on peoalal avatud kauplemistänav, lasteala ja laval toimuvad esinemised. Laupäeval, 8.juunil alates 8-st kuni kella 14ni toimuvad laval kontserdi proovid ja edasi peo programm, mis planeeritud õhtul kella 22-ni.

Laupäeval, 8. juunil kell 15 toimub rongkäik, kell 15.30 Viimsi valla kultuurikollektiivide laulu ja tantsupäeva kontsert ning kell 19 asuvad lavale Ivo Linna ja ansambel Supernova.

Sellega seoses palume arvestada Haabneeme piirkonnas liikluskorralduse muudatustega. Kõigil tänavatel ja teelõikudel, kus üritustega seoses liikluskorraldus muutub, on üleval ajutised liiklusmärgid.

7. juuni õhtust ajavahemikul kell 17–23 on Pargi teel sõidukitega liiklemine keelatud.

Peo päeval, 8. juunil on Pargi tee suletud alates kella 9st kuni kella 22ni. Samal päeval toimub peo kontserdil osalevate kollektiivide rongkäik ja sellega seoses on kella 15st kuni 15.30ni suletud Randvere tee Rohuneeme teest kuni Karulaugu teeni.

Ümbersõit toimub Rohuneeme tee või Lubja tee ja Aiandi tee kaudu. Rongkäik algab Põhjakonna trepi juurest ning kulgeb mööda Karulaugu teed, Randvere teed ja Pargi teed kuni kontserdipaigani, mis asub mõisa pargis.

Rongkäigu ajal Randvere tee ajutise sulgemise tõttu tuleb arvestada muudatustega ka ühistranspordiliikluses. Laupäeval, 8. juunil palume sõidukid parkida lisaks olemasolevatele kaubanduskeskuste parkla aladele Viimsi vana staadioni alale (Viimsi Rimi tagune ala). Lisaks on sel päeval võimalik parkida Randvere tee äärde pargipoolsele küljele. Parkida saab ka Viimsi Vallamaja parkimisplatsidele, samuti ei jää liiga kaugele Viimsi Staadioni parkimisala.

Parklad, mis asuvad mõisapargi alal Aiandi teel, on nendel päevadel piirangutega ja on mõeldud vaid peo esinejate sõidukitele. Võimalusel vältige nendel päevadel autoga liiklemist ja kasutage pigem jalgratast, pargi alal on peo ajal ka jalgrattaparkla.

Viimsi 100 Pidu skeem.
Viimsi 100 Pidu skeem.

Viimsi valla haridus- ja kultuuriosakond