Kaunid ja meeleolukad kontserdid käivad ikka jõuluajaga käsikäes. Ka Viimsi huvikeskuses võib sel ajal nautida muusikaüritusi igale maitsele. 

24. novembril algusega kell 19 toimub kontsert „Georg Ots 100. Kummardus maestrole“. Lembit Tolga tuntumad laulud Georg Otsa repertuaarist – „Mister X-i aaria“, „Saaremaa valss“, „Mõtisklus“, „Õhtud Moskva lähistel“,„Elu armastan „Sind, „Pali Raczi laul“ jpm. 
4. detsembril algusega kell 18 paitab kuulajate meeli kontsert „Klassikapärlid“, kus viiuldaja Marie-Helen Aavakivi ja pianist Maarit Saarmäe esitavad igihaljaid romantilise ja klassikalise muusika pärleid viiulile ja klaverile. Esitlusele tulevad Beethoven, Massenet, Elgar, Eller, Lemba jt. 

5. detsembril kell 19 astub lavalaudadele legendaarne Terminaator, kelle uus ja kauaoodatud album „MAAILM vs. LILIAN“ on lõpuks valmis. Seda järjekordset verstaposti tähistabki armastatud rokkbänd tuuriga Eesti erinevates kontserdipaikades. Kontserdil kantakse ette kogu uus album ja loomulikult ka suur osa bändi aegumatuid hitte.

13. detsembril kell 17 astub kuulajate ette tundeline lauljatar Hedvig Hanson, kes esitab advendikontsertidel omaloomingulisi ja Eesti autorite talviseid laule ning mõtiskleb jõulude eel elulistel teemadel. Oma maheda häälega paitab ta kuulajate hingekeeli ning saates ise end klaveril loob sooja atmosfääri sellel valguse poole püüdleval ajal. 

15. detsembril kell 19 paneb publiku möllama nsambel Shanon, kes 13 aastat peale bändi loomist läheb oma esimesele talvetuurile. Esitlusele tulevad lood ansambli paremikust ja ka mitmed coverid, mida me ei oska oodatagi – see on just nagu väike jõuluime!

19. detsembril toimuv suur jõulukontsert toob lavale koorilauljad ja ukulelemängijaid. Oma debüüdi teeb sügisel tegevust alustanud Viimsi Ukuleleorkester, lisaks on kohal mitmed esinejad, kes pakuvad kuulajatele lõbusa jõuluhõngulise kava. 

20. detsembril kell 14 saab jõuludesse swingida koos Kaitseliidu Tallinna maleva orkestri bigbändiga. Bändi repertuaar on lai, mängitakse tuntud orkestrite palasid ja seadeid. Alati on kavas oma heliloojate ning arranžeerijate Kustas Kikerpuu, Valter Ojakääru, Tõnis Kõrvitsa, Siim Aimla ja teiste loomingut. Bigbändi juhatab Peeter Saan ning solistideks on Jaan Krivel ja Miina Martensoo. Kontsert on tasuta!

Olge hoitud ja tulge tervena!

Avafotol: Terminaator Foto: Georg S. Männik