Viimsi valla elanikuna oled kindlasti märganud enda ümber tublisid ja pühendunud inimesi ning organisatsioone, kes sel aastal on eriliselt silma paistavad. Kuid märkamise kõrval on oluline see ka välja öelda.

Viimsi vald tunnustab 20. detsembril 2020. aasta tegijaid ning kutsub kõiki vallaelanikke esitama tunnustuse saamiseks oma kandidaate!

Tunnustused jagatakse välja seitsmes valdkonnas: 

aasta ettevõtlusteole, aasta keskkonnateole, aasta sotsiaalvaldkonna teole, aasta haridusvaldkonna toetajale, aasta kauni kodu auhinnad, kultuuri, spordi ja noorsootöö preemiad.   

Seda, et esile saab tuua tõesti väga mitmel alal tegutsevaid kandidaate, iseloomustavad hästi vaid mõned näited möödunud aasta ära märkimistest. Toona said tunnustuse näiteks purjetamise treener Raivo Randmäe, alpinist Katrin Merisalu, Naiskodukaitse Viimsi jaoskond, moekunstnik Cärol Ott, tantsujuhendaja Agne Kurrikoff-Herman jt. 

Kui oled tähele pannud kedagi, kes on oma valdkonnas silma paistnud, panustanud selle arengusse või saavutanud oma tegevuses uued kõrgused, siis anna sellest kindlasti teada meie veebilehel. Kandidaate saab esitada 31. oktoobrini.