Viimsi ViVa on valla erinevates paikades toimuma hakkav festival, mis on mõeldud viimsilastele ja külalistele lähedalt ja kaugelt. ViVa Viimsi – “Elagu Viimsi!” – soovib kogukonda ühendada ja tutvustada samas ka rahvusvahelisel areenil Viimsit positiivse, nägusa ja globaalselt mõistetava brändiga.

Viva on kvaliteetne katusfestival ka teistele Viimsis toimuvatele kultuuri- ja spordisündmustele, aidates läbi nende tutvustada Viimsi valda tänapäevases vormis laiemalt.

Viimsi ViVa’20 festival ilmutab ennast esmakordselt 23. veebruaril, tuues lavadele kokku Viimsi vallas elavad artistid.

Programm:

23.veebruaril toimub Laidoneri mõisa õuel suursündmus vabariigi aastapäeva tähistamiseks:

Kell 13: Vabadussõja lahingu taaslavastus “Lõuna väerind “ 1919 (Eesti, Soome, Läti, Venemaa ja Valgevene sõjaajaloo klubide osavõtul).

Kell 14: Vabaõhukontsert ViVa Eesti! 2020 – tuntud viimsilastest artistide galakontsert, kus astuvad üles Rein Rannap, Pearu Paulus, Laura, Sissi & Liisa, Raul & Carlos Ukareda ETV Tütarlastekoor jpt.

Kõlavad Eesti muusikaklassikasse kuuluvad laulud nagu Rein Rannapi “Eesti muld ja Eesti süda”, “Rahu”, “Raagus Sõnad” jpm.

Kontserdi eel toimub Viimsi vallavanema Illar Lemetti tervitus ja Eesti lipu heiskamine. Rahvale pakutakse sõdurisuppi ja sooja teed, toimuvad tegevused lastele.

Leiame talendid üles!

23.veebruaril kell 16 asume Viimsi raamatukogu saalis (Randvere tee 9) otsima Viimsi uusi talente.

Viimsi Talent’20 on muusikaklubi formaadis uus talendisõu, mis esitleb ja tutvustab Viimsi noori talente erinevates žanrites. Pärast talendisõud jätkavad saalis õhtut tuntud Viimsi muusikud Raul & Carlos Ukareda jt.

TÄNAME!
Viimsi ViVa’20 festivali sündmused toimuvad koostöös Eesti Sõjamuuseumi – kindral Laidore muuseumi, Saaremaa sõjavara seltsi, Viimsi raamatukogu ja Viimsi noortekeskusega.

Kõik sündmused on publikule tasuta!