Selleks, et silma paista, pole alati palju vaja. Vahel piisab ka ühest sõnast. Brändi “Viimsist” tegijad on selle ära tabanud ning igal viimsilasel on võimalus nende tooteid osta ja uhkusega kanda.

Tutvustage lühidalt ennast. Kust tuli äriidee?

Idee sündis 2016. aasta suvel, inspireerituna filmist nimega “Straight Outta Compton”. Selle filmi üks võtmetegelastest kandis nokamütsi, millel oli peal kirjas Compton, mis tähistas tema kodukoha linnaosa. Sellest inspireerituna valmisid alguses ainult enda ning paari lähema sõbra tarbeks valged T-särgid, kus oli peal samas stiilis kiri “Viimsist”, nagu seda oli filmis “Compton”. Kui aga inimesed seda särki nägid, hakkasid paljud uurima, kust endalegi sellist saada. Kiiresti kasvav huvi ja nõudlus andis mõtte hakata tegema asja suuremalt. Pärast brändi viimist sotsiaalmeediasse sai ettevõtmine sisse sellise hoo, et juba paar kuud peale esimese eksemplari väljalaskmist võis igapäevaselt Viimsi vahel liigeldes märgata inimesi meie loomingut kandmas.

Kuidas on teie arvates viimsilaste ühtsustundega?

Rääkides viimsilaste ühtsustundest, siis võib esile tuua näiteks Facebooki grupis Viimsilased aset leidva, kus toimub aktiivne arutelu nii suuremate kui ka väiksemate igapäevaste probleemide üle – see näitab, et inimesed hoolivad üksteisest ja tahavad ainult kõige paremat. Üldiselt on meie poolsaare inimeste omavahelise läbisaamise kohta öelda ainult head, kuid eks alati saab paremini – meie olemegi siin selleks, et seda ühtsust veelgi rohkem välja näidata ning kasvatada.

“Iga viimsilane peaks omama riidekapis vähemalt ühte “Viimsist” toodet, kuna selle tulemusena muutuks Viimsi poolsaar omanäolisemaks.”

Kust teie brändi riideid osta saab, milline on hind?

Meie brändi riideid on endale võimalik tellida läbi erinevate sotsiaalmeedia kanalite – nii Facebookist kui ka Instagramist. Võttes arvesse meie toodete kvaliteeti ning laia valikut peaks leidma igaüks midagi oma. Toodete hinnad on varieeruvad, kuid soovitame kindlasti meie valikule pilgu peale visata, sest tooted peaksid olema taskukohased kõigile!

Mida arvate konkurendist Muhoov?

Me ise ei kasutaks Muhoovi kohta sõna konkurent, sest meie eesmärgid on nende omadest erinevad. Muhoov üritab korraga meeldida kõigile, meie alustasime ja jääme ainult Viimsi oma brändirõivaste juurde. Kes tahab olla omanäoline, ostab endale ikkagi “Viimsist” pusa.

Viimsilane peaks teie brändi ostma, sest…?

Iga viimsilane peaks omama riidekapis vähemalt ühte “Viimsist” toodet, kuna selle tulemusena muutuks Viimsi poolsaar omanäolisemaks. Meil oleks rohkem traditsioone, meie hääl oleks kõvem ning selgem – ja otse loomulikult, kes ei tahaks kanda enda seljas värsket ja stiilset, enda kodukohas disainitud ja valminud loomingut!