Pikk nädalavahetus möödus Korvpalliklubi Viimsi/Estover mängijatele ja treeneritele töiselt, kui Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil võõrustati Poiste Balti Korvpalliliiga turniiri. Neljapäevast pühapäevani käisid lisaks väljakul nii duubel- kui ka esindusmeeskond ja U15-, U16- ja U18  vanuseklassi noorte võistkonnad.

Reedest pühapäevani oli Viimsi rahvusvahelise noorte tippkorvpalli päralt, kui  Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimus Poiste Balti Korvpalliliiga (BBBL) U13 vanuseklassi turniir.  Turniirist võttis teiste seas osa, peatreener Kaarel Traumanni juhendamisel, KK Viimsi esindus. Lisaks osalesid meeskonnad Lätist, Venemaalt, Soomest, Gruusiast ja Inglismaalt.
Viimsi poisid said kuuest mängust ühe võidu, alistades turniiri viimases mängus varasemalt 3 mängu võitnud BS Riga/Jugla võistkonna. Traumanni sõnul läks nädalavahetus igati korda.

„Poisid pingutasid ning said iga mänguga aina paremini hakkama. Viimases mängus saime ka magusa võidu ning selle üle on väga hea meel. Tugevad vastased näitavad kõige paremini, mille kallal tööd peame tegema. Kindlasti on BBBL mängud meile suurepäraseks väljundiks. Tänud meie organisatsioonile suurepärase turniiri korralduse eest ja kiitus poolehoidjatele, kes meid igas olukorras toetasid,“ sõnas Traumann

Ka Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevjuhi Tanel Einaste sõnul möödus turniir väga hästi. „Kui külla tuleb 5 eri riiki, 8 meeskonna ja ligi 120 külalist ning toimub üle 20 võistlusmängu, siis on parem selleks valmis olla. Me saime selle vastutusega suurepäraselt hakkama! Tänan kõiki osalejaid, koostööpartnereid ja meie inimesi, kes korraldusega seotud olid! Sportlikult nägime oma nõrgad küljed ära ning teeme nende kallal tööd. Saime turniiri siduda esindusmeeskonna mänguga, pakkudes poolehoidjatele suurepärase etenduse. Näeme selgelt, kuidas reedene kodumäng on leidnud oma kindla koha kogukonna meelelahutuskalendris.“

Poiste Balti Korvpalliliiga U13 vanuseklassi Viimsi turniiri parimaks kujunes kõik viis mängu võitnud Zaza Pachulia Korvpalliakadeemia Gruusiast. Järgnesid KTP (Soome) nelja ning Ura Basket (Soome) ja BS Riga/Jugla(Läti) võrdselt kolme võiduga.
 

Turniiri toetasid: Viimsi vald, Eesti Kultuurkapital, Nike, Sportland, Ballzy.

Ole klubi tegemistega kursis: 
www.kkviimsi.ee www.kesklinnakk.ee
FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk
IG/kkviimsikesklinnakk
YT/kkiimsi