Viimsi ukuleleorkester – ta tuleb siiski!

Kevadel kutsus siinsamas Viimsi Teatajas ilmunud artikkel huvilisi osalema uues enneolematus kollektiivis, Viimsi Huvikeskuse juures tegevust alustavas ukuleleorkestris. Paraku pandi koroonakeeld peale just sellel päeval, kui pidi toimuma esimene kokkusaamine…

Kuid plaanid on endised ning väljavaated hoopis helgemad – 5. september on kuupäev, mil huvilised on oodatud kell 11 Viimsi Huvikeskusse ukulelega tutvust tegema ja orkestri plaanidest aimu saama.

Ukulele on teinud Eestis kiire võidukäigu ja tänaseks on see pisike pill küllap juba kõigile tuttav. Teda on lihtne mängida ja kaasas kanda ning odav soetada. Elementaarse mänguoskuse omandamine käib mängleva kergusega ning kiire areng pilli valdamisel on garanteeritud! Ja loomulikult käib ukulelega kaasas eriliselt päikeseline atmosfäär, mille tingib instrumendi kõla ja lustlik repertuaar.

Orkester hakkab koos käima 2-3 korda kuus, laupäeva ennelõunal. Osalema on oodatud kõik huvilised, vanusest hoolimata. Kui pole pilli, saab selle huvikeskusest. Lapsed ja täiskasvanud harjutavad esialgu eraldi, aga kontsertideks valmistudes lihvime lugusid koos ja kanname need koos ka ette. Usu või ära usu, aga orkestri esimese kontserdi kuupäev on juba paika pandud!

Orkestrit juhatab Joosep Sang, kelle eestvedamisel tegutseb juba kaks suurt kollektiivi – Saku Mandoliinid ja Eesti Ukuleleorkester. Registreeri end ja küsi lisainfot aadressil sangjoosep@gmail.com. Infot leiad ka Viimsi Huvikeskuse kodulehelt.