Viimsi noortevolikogu uus koosseis alustas uue hooga

VIIMSI NOORTEVOLIKOGU: Oleme praeguseks pidanud esimesed koosolekud, jaganud ülesandeid ning valinud ka uue juhtkonna.

Sügise saabumisega on oma tööd alustanud ka uuenenud Viimsi noortevolikogu. Sellel aastal on liikmeid kokku 19, kellest 4 on vabaliikmed.

Nii suurt koosseisu pole noortevolikogul varem olnudki. Uue koosseisu moodustavad: Agnes Mila Bereczki, Axel Daar, Caroline Suursaar, Elis Roostar, Elisabeth Juhansoo, Emma Sofia Nugis, Gretel Põld, Jenny Vain, Kristiina Kivimäe, Laura Lill, Mai Riin Salumaa, Maria Sepp, Marie Allas, Martin Aksel Porroson, Martina Kukk, Miia Maria Pinnonen, Oona Linda Prohhorov, Stella-Maria Sillaste ja Sten Lang.

Oleme praeguseks pidanud esimesed koosolekud, jaganud ülesandeid ning valinud ka uue juhtkonna. Kurbuse ja kallistuste saatel lubasime “pensionile” meie eelmise esimehe Gerttu Osa. Õnneks on uus liider Martina Kukk juhi ülesanded hästi üle võtnud ning teda abistavad aseesimehed Emma Sofia Nugis ja Agnes Mila Bereczki.

Suvi seljatatud, oleme jälle uue hooga oma tegemisi alustanud. Peagi on tulekul Islandi noortevahetuse projektist sündinud heategevusüritus, mille kallal töötamist alustasime juba suve lõpul. Samuti planeerime ja räägime läbi uusi projekte. Igatahes on palju põnevat veel ees ning meie tegevusega saab ennast kursis hoida läbi Viimsi noortevolikogu sotsiaalmeedia.