Viimsi mälumängusarja üldvõitja on Tempo!

Viimsi mälumängusarja 2019/2020 võitnud võistkondade esindajad Viimsi vallamaja juures auhindu kätte saamas. Foto: Viimsi vallavalitsuse arhiiv
Viimsi mälumängusarja 2019/2020 võitnud võistkondade esindajad Viimsi vallamaja juures auhindu kätte saamas. Foto: Viimsi vallavalitsuse arhiiv

Nagu ka kõigile teistele avalikele üritustele, on eriolukord jätnud oma jälje ka meie mälumängusarjale.

Kuivõrd tavapäraselt on mängudel saalis ninapidi koos ligi 150 inimest, siis mälumängusõprade tervist ohtu seadmata lähikuudel viimast vooru korraldada ei õnnestu. Seepärast piirdus Viimsi mälumängusari sel hooajal tavapärase viie vooru asemel nelja mänguga.

Seega kroonitakse käesoleva hooaja võitjaks 175 punktiga võistkond Tempo (Taivo Rist, Martti Suurorg, Renee Stamberg ja Taave Tuutma). Tempo üldvõit on igati teenitud, sest neljast mängust võideti koguni kolm. Ühe mängu võitis Tammneeme. 160 punktiga saavutas teise koha Mähe (Lauri Randma, Mauri Randma, Ragnar Luts ja Erik Vest) ning neist vaid punktiga jäi maha Muuga (Kaarel Allemann, Sandri Laurand,  Juhan Perandi ja Andrus Pihel). Esikuuiku lõpetasid Ränirahnud (154), Lisaküsimus Palun (152) ja Tammneeme (151).

Nagu traditsiooniks, siis on kolmele paremale võistkonnale auhinnaks traditsioonilised kivikesed: kulla-, hõbeda- ja pronksikarva. Lisaks saavad kõik mälumängusõbrad mälestuseks spetsiaalse graveeringuga pastapliiatsid.

Kokku osales Viimsi mälumängusarjas sel hooajal 34 võistkonda. Andrese Mälumängud ja Viimsi vald tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid, Haabneeme kooli võõrustamise ning Loovustuba kohvipauside korraldamise eest!