„Viimsi Laululaps 2020“ toimub laupäeval, 4. aprillil Viimsi raamatukogu saalis.

Noortel lauljatel on taas aeg valmistuda igal kevadel toimuvaks lauluvõistluseks „Viimsi Laululaps“.

Võrreldes eelmistel aastatel toimunud lauluvõistlustega, on sel aastal kavas mõned muudatused. Aastaid Viimsi huvikeskuses toimunud konkurss toimub sel aastal uues Viimsi raamatukogu saalis (Randvere tee 9).

Üheks muudatuseks on sel aastal ka võistluse ülesehitus. Lauluvõistluse vanuserühmad on: 3-4, 5-6, 7-9, 10-12, 13-15, 16-18 (19). Eelmistel aastatel toimunud lauluvõistluste praktika on näidanud, et rühmades 7-9, 10-12, 13-15 on osalejate arvud teistega võrreldes väga suured ja seetõttu tuleb kehtestada kvoodid ehk osalejate piirarvud. Lauluvõistlus toimub sel korral kahe vooruga: eelvoor ning põhivõistlus.

Eelvoor viiakse läbi žürii poolt kõigi laulude video- või helisalvestuste läbikuulamise teel. Eelvooru põhjal selguvad põhivõistlusele pääsejad. Põhivõistlusel osalejate lavaproovid toimuvad võistlusele eelneval päeval, 3. aprillil Viimsi raamatukogu saalis. Võistlust hindab žürii ja välja antakse ka publiku lemmikute preemiad.

„Viimsi Laululaps 2020“ lauluvõistluse parimatel on võimalus pääseda maakondlikule lauluvõistlusele „Harjumaa Laululaps 2020“, mis toimub 17. aprillil Keila kultuurikeskuses. Lauljatele ja juhendajatele head valmistumist ja kohtumiseni!

„Viimsi Laululaps 2020“ korraldajad on Viimsi Vallavalitsus ja Viimsi Noortekeskus.

INFO ja REGISTREERIMINE
https://www.viimsivald.ee/viimsi-laululaps-2020
Registreerimistähtaeg on 16. märts 2020
Lisainfo viimsi.laululaps@viimsivv.ee