Kui on soov oma ettevõttele elu sisse puhuda, siis ei ole selleks paremaid ega halvemaid aegu, on vaja plaani, tahtmist ja mõttekaasalasi. Just nendel alustel jõudsid ilusalongi CoCo loomiseni viis ettevõtlikku Viimsi ilutegijat.

Kas tunnete meid ära? Suur tõenäosus on, et ühte meist ikka teate, kuna oleme tegutsenud Viimsis juba mitu head aastat. Oleme n-ö „vanad head tegijad“ uues kuues ja nüüd teeme seda koos uues CoCo Ilusalongis. Aga kui ei tunne ära, siis saame tuttavaks. 

Alustame pildil vasakult. Seren on kosmeetik, kellest õhkub sõbralikkust ja positiivsust. Parimaks tunnustuseks on talle see, kui klient tunneb ennast tema juures hästi. Triinu on heasoovlik ja hooliv juuksur, kes on oma ametit pidanud Viimsis juba 10 aastat. Soengute sättimine on kujunenud praeguseks nii tema tööks kui ka hobiks. Heidi on heatujuline ja energiline juuksur, kes on alati avatud uutele trendidele. Juuksuritööd on ta teinud pühendunult kolm aastat, enne seda olnud elukutseline turundaja. Helerin on rõõmsameelne juuksurist särasilm, kes annab alati endast parima, et pakkuda kliendile vajalikku teenust ootusi ületades. Piret on aga kõigist kõige pikema töökogemusega juuksur, kes on kohusetundlik ja klienditeenindusele orienteeritud.

Aeg oli õige

Kindlasti võib tekkida küsimus, miks asutada oma salong praegusel keerulisel ajal. Kuid koroonaaeg ei kujunenud meile takistuseks, vaid pigem andis tõuke – salongi asutamise mõte mõlkus meil mõtteis juba pikemat aega. Ja kes ütleb siis, millal see õige aeg oleks? Hetk tundus õige ja oleme kõik väga pühendunud, et salong edukalt toimima saada. Meie eesmärk on, et klient tunneks end hubaselt ja oodatult, samuti see, et pakutavad teenused ja tooted on kvaliteetsed.

Viimsi poolsaar on suur ning siia kolib aina rohkem inimesi. Viimsi keskuses käiakse ka Piritalt ja Meriväljalt. Viimase aasta trend on see, et inimesed töötavad suuremalt jaolt kodunt ning tarbivad ka teenuseid kodu lähedal, kuna nii saab kokku hoida aega (ja võib-olla raha). Ka meile on tulnud palju uusi kliente just sel põhjusel. Seega võime täheldada, et uue ilusalongi jaoks turul ruumi jagub.

Positiivsete emotsioonidega

Kuna me kõik oleme töötanud Viimsis juba aastaid, siis on meil palju püsikliente, kes on saanud armsaks ja omaseks. On hea meel, et kliendid pole lihtsalt inimesed, keda teenindame, vaid kellega saame ka isiklikumalt suhelda. Väga südant soojendav on kuulda, kui mõni klient on võtnud endale koerakutsika või on saamas emaks/isaks – lastest on alati tore rääkida. Eks meie juuksurid ja kosmeetikud oleme ju ka veidi psühholoogi eest. Igatahes võime öelda, et CoCo Ilusalongis teeme oma tööd südamega ning lisaks kvaliteetsele teenusele saab meilt positiivsed emotsioonid.

CoCo Ilusalongi nõuanded

Nahahooldussoovitused kevadeks

Pärast pikka talve vajab nahk turgutust. Külmakraadid, tuulised ilmad ja kütteperiood on muutnud naha hapraks ja kuivaks. 

Lisaks värskes õhus viibimisele, õigele toitumisele ja rohke vedelikutarbimisele võiks nahka korralikult koorida. See puhastab ummistunud poorid, parandab nahastruktuuri ning ja annab nahale terve ja värske ilme. 

Tasub meeles pidada, et naha koorimist ei tohiks teha rohkem kui kord nädalas ning alati tuleks valida just enda näonahale sobivad tooted. Pärast koorimist võiks nahka turgutada sobiva maskiga. 

Soojemate ilmade saabudes hakkab nahk taas rohkem rasu tootma ning enam nii toitvaid kreeme ei vaja. Seega võib kasutusse võtta kergemad niisutavad kreemid. Parima tulemuse garanteerib näokreemiga koos kasutatud seerum. 

Mida soojemalt paistab päike, seda enam peame end kaitsma selle negatiivsete mõjude eest. Juba esimeste päikeseliste ilmadega võiks igapäeva ilurutiini lisada SPF-faktoriga kreemide kasutamise.

Juuksehooldussoovitused kevadeks

Kevadega kaasneb niiskem kliima, mis muudab juuksed säbruliseks. Kui talvel kasutasime toitvaid maske, siis nüüd on kergemate niisutavate palsamite ja maskide aeg. Säbru vastu aitab seerum, mis sisaldab nisuproteiine. 

Naised, kellel on kuivad juuksed, peaks leidma endale kreemjad ja niisutavad tooted, mis sisaldavad näiteks kookosõli, sheavõid, viinamarjaseemneõli vms. Selliste koostisosadega tooted talletavad niiskuse sinu juustes.

Kellel on rasvased juuksed, peaks eemale hoidma süvaniisutavatest toodetest. Parim on valida sügavpuhastav šampoon, mis sisaldab nisuproteiini. Juuksepalsamit pane õige kogus, et mitte muuta neid raskeks.

Lokkis juus on tihti kuiv ja seega soovitame pigem luksuslikumat šampooni, mis sisaldab näiteks sheavõid. Pea meeles, et mida rohkem keemiat on tootes, seda kuivemaks need juuksed muudavad.

Värvitud juustele soovitame kindlasti just neile mõeldud šampooni ja palsamit, et värv püsiks säravana ja juuksed niisutatuna.

  • Ära pese iga päev juukseid, kuna see koorib naha loomuliku rasu.
  • Enne pesu kammi kiharad kergelt läbi, et ei oleks sees pusasid – nii väldid juuste murdumist.
  • Pese juuksed kaks korda väikese koguse šampooniga, nii saad peanaha korralikult puhtaks.
  • Et lahti saada katkistest ja kuivadest juukseotstest, käi ära juuksuris. Pärast lõikust on juuksed tervemad ja nende eest on lihtsam hoolitseda.

Loomulikult mõjutab juuste olukorda see, mida sööme, kui palju vett joome ja kas võtame ravimeid. Terved juuksed vajavad enamat kui õigeid hooldusvahendid – juuksehooldusrutiini peaks täiendama õige dieediga. Näiteks Kreeka pähklid sisaldavad palju proteiini, vaske ja E-vitamiini, mis kõik toidavad juukseid. Läätsedes on jälle palju biotiini ja tsinki, mis hoiavad juuksed tervetena. Oomega-3-rasvhapped hoiavad peanaha ja juuksed niisutatuna. Ning kes oleks uskunud, et kõrge kakaosisaldusega tumedal šokolaadil on palju tervisele kasulikke omadusi, mis rikastavad ka juukseid.

Võta ühendust!

CoCo Ilusalong

Randvere tee 17, Viimsi

Telefon 558 8553