VIIMSI HUVIKESKUS OOTAB HUVIRINGIDESSE

LASTELE JA NOORTELE

LY LUMISTE LAULUSTUUDIO
6–12 kuused beebid E 10.15–11.00
1–2-aastased E 11.15–12.00
Juhendaja Ly Lumiste
Info ja registreerimine: lylaulustuudio@gmail.com

MAIRE ELISTE MUUSIKAKOOLI LAULUKOOL
1–3-aastased T 11.00–11.30
3–4-aastased K 17.15–17.45
4–6-aastased E ja K 18.00–18.45
Info ja registreerimine: www.mariel.ee

MAIRE ELISTE MUUSIKAKOOLI PILLIKOOL

  1. klass solfedžo E 14.00–14.45
  2. klass solfedžo E 14.45–15.30
  3. klass solfedžo E 15.30–16.15
  4. klass solfedžo E 16.15–17.00

Kitarri ja ukuleele õpetus koolilastele teisipäeva õhtuti, aeg kokkuleppel.
Info ja registreerimine: www.mariel.ee

BEEBIDE JA VÄIKELASTE VÕIMLEMINE
3–12-kuused beebid P 9.30–10.30
1–3-aastased P 10.30–11.30
3–5-aastased P 11.30–12.30
Treener Vello Vaher
Info ja registreerimine: vello.vaher@gmail.com

BEEBIDE JA VÄIKELASTE VÕIMLEMINE
2–6-kuused beebid E 12.30–13.15  
6–12-kuused beebid E 11.30–12.15  
1-aastased E 9.30–10.15
2–3-aastased E 10.30–11.20
Treener Reet Post
Info ja registreerimine: reet@okobeebi.ee

STRETCHING
7–16-aastased E 18.15–19.15
Treener Hanna-Liis Karp
Info ja registreerimine: info@activestudio.ee

LASTE RÜTMIKA JA TANTS
3–5-aastased K 17.45–18.30
6–10-aastased K 18.30–19.15
Treener Piret Kõõra
Info ja registreerimine: piret@heatujustuudio.ee

KAIE KÕRBI BALLETISTUUDIO
4–5-aastased algajad E 17.00–18.00
4–5-aastased T ja N 17.30–18.30
5–6-aastased T ja N 16.30–17.30
8–10-aastased T ja N 15.30–16.30
9–11-aastased valikrühm E 16.00–17.00
Treener Tatjana Voronina
Info: www.balletistuudio.ee

TANTSULINE ILUVÕIMLEMINE
3–4-aastased tüdrukud E ja N 17.00–17.45
5–9-aastased tüdrukud E 17.45–18.30
Treener Lilian Veetamm
Info ja registreerimine lilian@prodance.ee

SHOWTANTS
6–10-aastastele E 16.00–16.55
6–10-aastastele R 15.30–16.25
Treenerid Grisse Koppel ja Lilian Veetamm

Info ja registreerimine: info@prodance.ee

JJ-STREET HIP-HOP
7–12-aastased E 15.15–16.15 ja K 15.30–16.30
12–16-aastased E 17.15–18.15 ja K 17.30–18.30
Treener Gerly Tuur
Info ja registreerimine: gerly@jjstreet.ee

JJ-STREET HOUSE
12–16-aastased E 16.15–17.15 ja K 16.30–17.30
Treener Gerly Tuur
Info ja registreerimine: gerly@jjstreet.ee

STREET DANCE
7–18-aastased T 17.00–18.00
Treener Dana Lorên Warres
Info ja registreerimine: info@activestudio.ee

NUKUKUNSTIRING
1.–4. klass K 15.00–15.50
Juhendajad Eveli Apri ja Airi Voitk
Info ja registreerimine: loovustuba@gmail.com

DISAIN JA ÕMBLEMINE
Alates 10. eluaastast K 16.00–16.50
Juhendajad Eveli Apri ja Airi Voitk
Info ja registreerimine: loovustuba@gmail.com

KERAAMIKA- JA MAALISTUUDIO
Lastele ja täiskasvanutele E 19.15–20.15
Juhendaja Erki Palits
Info ja registreerimine: erki.palits@mail.ee

MOEJOONISTAMISE ABC
12–16-aastastele noortele T 16.30–18.00
Juhendaja Kadri Veisner
Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

VÄRVILINE MOEJOONISTAMISE JÄTKUKURSUS
(10. märts – 28. aprill)
Noortele ja täiskasvanutele T 18.00–19.30
Juhendaja Kadri Veisner
Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

AKVARELLMAAL ALGAJATELE (15.–19. mai)
Noortele ja täiskasvanutele T 18.00–20.00
Juhendaja Kadri Veisner
Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

ROBOOTIKA

1.klassi lapsed E 14.00–15.30

2.klassi lapsed E 15.30–17.00

Registreerimine: liia.tammes@gmail.com
Lisainfo: robokaru.ee

BUMBLE INGLISE KEELE JA KULTUURI HUVIRING
4–6-aastased T 18.00–18.40
Info ja registreerimine: gerda@bumble.ee

TÄISKASVANUTELE

PILATES
E ja K 12.00–13.00
Treener Signe Kampus
Info ja registreerimine: signekamp@gmail.com
T 18.30–19.30
Treener Aive Märtson
Info ja registreerimine: aive.martson@gmail.com
N 18.45–20.00
Treener Terje Vaino
Info ja registreerimine: terje@pilatespluss.ee

SEENIORIDE TERVISEVÕIMLEMINE
K 9.00–10.00
Treener Terje Vaino
Info ja registreerimine: terje@pilatespluss.ee

LIHASTREENING
K 18.45–19.45
P 12.30–13.30
Treener Juta Rahkema-Praks
Info ja registreerimine: juta.rahkema@gmail.com

SHINDO
T 19.30–20.30
N 13.00–14.00
Treener Aive Märtson
Info ja registreerimine: aive.martson@gmail.com

QIGONG
K 19.30–20.30
Treener Riina Hein
Info ja registreerimine: hein.riina@gmail.com

KLASSIKALINE JOOGA
E 19.30–20.45
Treener Annika Hüüdma
Info ja registreerimine: annikahyydma@gmail.com

SELTSKONNATANTS
Algajad N 18.30–19.30
Edasijõudnud N 19.30–20.30
Treener Alar Kaasik
Info ja registreerimine: info@seltskonnatants.ee

NAISTE BALLETT
T ja N 11.30–13.00
R 19.00–20.30
Treener Tiina Rebane

Info ja registreerimine: tiina.rebane@gmail.com

ARRAKIS TANTSUSTUUDIO IDAMAISED TANTSUD
T 18.45–20.15
N 20.00–21.30
Info ja registreerimine: info@arrakis.ee

VIIMSI TANTSUKLUBI
R 19.00–21.00 (kord kuus)
Juhendaja Kairi Lehtpuu
Info ja registreerimine: kairi@peep.net.ee

FOTOGRAAFIA ABC
(uus kursus alustab 21. jaanuaril)
T 19.00–20.30
Juhendaja Kristjan Rosin
Info ja registreerimine: viimsifoto@gmail.com

FOTOGRAAFIA ERITEHNIKAD
(7. aprill – 9. juuni)
T 19.00-20.30
Juhendaja Kristjan Rosin
Info ja registreerimine: viimsifoto@gmail.com

INGLISE KEEL
Algajad, taasalustavad, keskaste, edasijõudnud, individuaaltunnid
Õpetaja Reeli Saluveer
Info ja registreerimine: reelisaluveer@gmail.com

HISPAANIA KEEL
K 17.30–18.45
K 18.45–20.15
Info ja registreerimine: a.s.wesman@gmail.com

KERAAMIKA- JA MAALISTUUDIO
Lastele ja täiskasvanutele E 19.15–20.15
Juhendaja Erki Palits
Info ja registreerimine: erki.palits@mail.ee

EAKATE KÄSITÖÖRING
K 11.00–13.00 (2 korda uus)
Juhendaja Ljuba Keskküla
Info ja registreerimine: tel 5816 7516

ÕMBLUSRING
N 18.00–19.30
Juhendaja Häli Veskaru
Info ja registreerimine: hveskaru@gmail.com

MOEJOONISTAMISE ABC
T 18.00–19.30
Juhendaja Kadri Veisner
Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

VÄRVILINE MOEJOONISTAMISE JÄTKUKURSUS
(10. märts – 28. aprill)
Noortele ja täiskasvanutele T 18.00–19.30
Juhendaja Kadri Veisner
Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

AKVARELLMAAL ALGAJATELE
(5.–19. mai)
Noortele ja täiskasvanutele T 18.00–20.00

Juhendaja Kadri Veisner
Info ja registreerimine: kadri.veisner@gmail.com

ALEXANDERI TEHNIKA KURSUS
(23. jaanuar – 12. märts)
N 18.00–20.00
Juhendaja Eva Püssa
Info ja registreerimine: eva.pyssa@gmail.com

VIIMSI MUUSIKALITEATER
T 18.00 ja P 13.00
Projektijuht Kalle Erm
Info: kalle@huvikeskus.ee

RAHVAKULTUUR

SEGAKOOR VIIMSI
K 17.30
Dirigent Vaike Sarn
Koorivanem Marko Laving
Info: tel 511 1128

KERGEMUUSIKAKOOR ViiKerKoor
E 18.30
Dirigent Indrek Umberg
Koorivanem Paul Kalle
Info: indrek.umberg@concert.ee

SEGARAHVATANTSURÜHM VALLA-ALUNE
Viimsi päevakeskuse saalis
(Kesk tee 1, Haabneeme alevik)
E ja K 19.30–21.00
Juhendaja Heli Tohver
Info: heli@tlu.ee

Viimsi huvikeskuse NOORTEKAPELL
N 18.00
Juhendaja Kalle Erm
Info: kalle@huvikeskus.ee

Rahvamuusikaansambel PIRITA
E 18.00
Juhendaja August Sarrap
Info: tel 5770 5644

RANDVERE PASUNAKOOR
E 18.30–21.30
Juhendaja Kristjan Jurss
Info: jkristjan@gmail.com

PILLIÕPE

KITARRIÕPPE INDIVIDUAAL- JA RÜHMATUNNID
Koolilastele ja täiskasvanutele. Ajad kokkuleppel.
Õpetajad Toomas Laur ja Juss Kaarepere
Info ja registreerimine: tomlaur@gmail.com ja jusskaarepere@gmail.com

SILVER ULVIKU LÖÖKPILLIRING
Koolilapsed (üle nädala) K 16.30–17.30
Juhendaja Silver Ulvik
Info ja registreerimine: sulvik@gmail.com

MUUSIKA LOOMISE RING
Koolilapsed (üle nädala) K 16.30–17.30
Juhendaja Silver Ulvik
Info ja registreerimine: sulvik@gmail.com

RENDIME RUUME ERINEVATEKS SÜNDMUSTEKS

Info: viimsi@huvikeskus.ee ja 602 8838

www.huvikeskus.ee

www.facebook.com/ViimsiHuvikeskus

www.instagram.com/viimsihuvikeskus