Viimsis on nomineeritud 15 aasta naist. Ärksa vaimu ja suure südamega viimilased on esitanud igal aastal nominente, kes väärivad tunnustamist.

Kultuur on elamise viis, mida me loome ühekoos iga päev. Igaüks annab oma tegudega panuse sellesse, milliseks saab elu meie ümber.

Viimsi Ettevõtlike Daamide Assotsiatsioon loodi 2005. aastal tegusate Viimsi naiste poolt, et hoida väärtusi, mis on meile olulised – väärikust, eneseteostus, ühiskonda panustamist, lähedastest hoolimist.

Pidasime oluliseks, et märgatakse ja hinnatakse vääriliselt naisi, kes oskavad ühendada emaduse (tagades nii Eesti riigi jätkumise), professionaalsuse (panustades nii Eesti riigi majandusse) ja ühiskondliku aktiivsuse (luues sotsiaalseid väärtusi ja kultuurikeskkonda).

Kui algab uus aasta, võib taaskord korraks aja maha võtta ja mõtestada maailma, milles tegutseme. Kas vajame rohkem materiaalset või emotsionaalset? Kas materiaalse eesmärk on toetada emotsionaalseid ja vaimseid väärtusi, mitte vastupidi? Missugused on need püsiväärtused, mis aitavad meil rahvana püsida? Mis teeb meie elu väärtuslikuks?

Kui vaatame enda ümber, siis näeme vastuseid neile küsimustele. Näeme viimsilasi, kes teevad enamat, kui nõuab töökohustus või mõnus äraolemine. Näeme naisi, kes muudavad ka teiste elu ägedamaks, hingestatumaks, turvalisemaks – loovad meie ühiskultuurile pidepunkte.

Kui olete märganud naist, keda peab kiitma, siis esitage ta Viimsi aasta naise nominendiks.

Viimsi aasta naise reglement:

  1. Ta on hoolitsev ema või vanaema.
  2. Ta on kogukondlikult aktiivne.
  3. Ta realiseerib oma ametioskusi.
  4. Ta innustab kaaskodanikke ja on eeskujuks.
  5. Ta on positiivne ja elurõõmus.
  6. Tema elukoht ja/või tegevus on seotud Viimsi vallaga.
  7. Ta on nõus esitamisega Viimsi aasta naise nominendiks.

Viimsi aasta naise nominente saab esitada kuni 8. märtsini. Saatke soovituskiri e-posti aadressile viimsidaamid@gmail.com või aadressile Viimsi, Pargi tee 8.

Ene Lill ja Merike Immato
VEDA presidendid