VALMIMAS ON VIIMSI VALLA KINKERAAMAT

KINKERAAMAT- hea kingiidee!

Foto: stock.adobe.com
Foto: stock.adobe.com

Kümme aastat tagasi ilmus Viimsi valda tutvustav ajalooline raamat. Täna, kui vald on 100-aastane, on hea aeg koostada kõvaköiteline raamat „Tervitused Viimsist“. Rohkelt illustreeritud raamat annab hea ülevaate meie igapäevastest tegemistest vallas. Raamat valmib Viimsi valla 101. sünnipäevaks, kevadeks 2020.

Eesmärk on anda Viimsi valla elukeskkonnast põgus ülevaade läbi külade ning tegusate ja töökate inimeste. Trükises on palju kauneid vaateid, sündmusi ja inimesi. Viimsi suurim väärtus on inimesed, kes siin on elanud ja praegu elavad. 2019. aastal pööras Rannarahva muuseum pilgu Viimsi külade minevikku, millest on teateid alates muinasajast. Külade ajalugu koondati tahvlitele, mis kajastuvad nüüd ka Viimsi uue raamatu lehekülgedel.

Formaat 210 (laius) x 260 (kõrgus) mm
Maht kuni 168 lehekülge (eesti ja inglise keeles)

Ajaratas liigub oma vääramatu jõuga ja peatselt on sügisest saamas talv ning siis kevad. Et üksi oluline tegevus, objekt või inimene ei jääks raamatus kajastuseta, kutsume kõiki aktiivselt osalema Viimsi valla raamatu koostamisel.

Iga idee on teretulnud!

Projekti saab toetada, ostes raamatuid – hea kingitus endale, külalistele ja koostööpartneritele, tutvustamaks meie koduvalla tegemisi.
Raamatu ettetellimishind kuni 1. veebruarini 2020 on 18 eurot, hiljem 25 eurot.

Hea kingiidee! Müügil on raamatu „Tervitused Viimsist“ kinkekaardid.

Raamatute ja kinkekaartide tellimusi ning sisulisi ideid ootame e-posti aadressile viimsiraamat@gmail.com.

Lisainfo:
Siiri Visnapuu (tel 501 2517)
Õie Õll (tel 528 9760)